• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Akce v jednotách a župách

Sportovní, kulturní a duchovní akce pořádané v župách a jednotách

30. 03. 2019 09:00
Stolní tenis družstva
  • Pořádající jednota: Lomnice n.Popelkou
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Lomnice nad Popelkou
06. 04. 2019 08:00
Obřanský kross
  • Pořádající jednota: Brno-Obřany
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna, Hlaváčkova 20, Brno-Obřany
06. 04. 2019 09:00
Jarní putování
  • Pořádající jednota: Vizovice
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Vizovice
06. 04. 2019 09:00
Ukliďme Pitín
  • Pořádající jednota: Pitín
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: sběrný dvůr Pitín
13. 04. 2019 09:30
Turnaj v kuželkách neregistrovaných dětí
  • Pořádající jednota: Lichnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: 271 Lichnov, kuželna u orlovny
27. 04. 2019 08:30
Pitěnský škrpál
  • Pořádající jednota: Pitín
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orelský srub, Pitín
27. 04. 2019 09:00
Stolní tenis jednotlivci
  • Pořádající jednota: Lomnice n.Popelkou
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Lomnice nad Popelkou
11. 05. 2019 09:00
Mistrovství Studence v Mölkky
  • Pořádající jednota: Studenec
  • Druh akce:akce pro mládež
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna, Studenec
11. 05. 2019 10:30
Soutěž Orla župy sv. Zdislavy v lehké atletice nejen pro děti a mládež
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: hřiště gymnasia, Semily
15. 05. 2019 17:00
Svatojánská pouť a slavnosti Navalis
  • Pořádající jednota: Dobříš
  • Druh akce:duchovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Praha
18. 05. 2019 09:00
Orelská pouť k Panně Marii Květnovské
  • Pořádající jednota: Chomutov
  • Druh akce:duchovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Květnov u Chomutova
25. 05. 2019 10:00
Orelská pouť na Svatou Horu
  • Pořádající jednota: Dobříš
  • Druh akce:duchovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Svatá Hora
15. 06. 2019 10:00
Soutěž ve fotbalových dovednostech
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Semily
21. 09. 2019 09:35
Podzimní šachový turnaj
  • Pořádající jednota: Turnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna v Jiráskově 126, Turnov
05. 10. 2019 09:00
Florbal
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Loukov u Semil
23. 11. 2019 14:00
Cherubínek pěvecká, hudební, recitační (křesťanská tématika), výtvarná, literární a fotografická soutěž
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: fara Semily - Komenského nám. 125
31. 12. 2019 12:00
Silvestrovský výšlap
  • Pořádající jednota: Drnovice u Valašských Klobouk
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: kaple Panny Marie ve Vysokém Poli, orlovna Vizovice

Uplynulé akce (posledních 10)

23. 03. 2019 14:00
Zlatá réva
  • Pořádající jednota:
    Kunovice
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Farní dům, Kunovice
23. 03. 2019 10:00
29. výstavka vín spojená s ochutnávkou
  • Pořádající jednota:
    Brno-Obřany
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna Brno–Obřany, Hlaváčova 20
18. 03. 2019 12:00
Turnaj v kuželkách re. i nereg.
  • Pořádající jednota:
    Lichnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: 271 Lichnov, kuželna u orlovny
16. 03. 2019 10:15
Orelský turnaj v kuželkách 4členná družstva
  • Pořádající jednota:
    Chřibská
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: kuželna nad ul. T. G. Masaryka, Nový Bor
16. 03. 2019 08:00
Župní turnaj v bowlingu čtyřčlenných družstev - dospělí
  • Pořádající jednota:
    Zašová
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna Zašová
09. 03. 2019 09:30
Župní turnaj v bowlingu pro děti do 15 let
  • Pořádající jednota:
    Zašová
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna Zašová
02. 03. 2019 13:00
Tradiční turnaj v soft tenisu - čtyřhry
  • Pořádající jednota:
    Kladno
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: tělocvična ZŠ, Brjanská 3078, Kladno 4 - Rozdělov
02. 03. 2019 09:30
Šipky
  • Pořádající jednota:
    Turnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna v Jiráskově 126, Turnov
24. 02. 2019 14:00
Dětský maškarní karneval
  • Pořádající jednota:
    Pitín
  • Druh akce:akce pro mládež
  • Popis akce
  • Místo konání: KD Pitín
23. 02. 2019 08:30
Maraton Jana Buly
  • Pořádající jednota:
    Moravské Budějovice
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Chelčického 885, Mor. Budějovice
Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz