• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Akce v jednotách a župách

Sportovní, kulturní a duchovní akce pořádané v župách a jednotách

22. 02. 2020 09:30
Šipky
  • Pořádající jednota: Turnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna v Jiráskově 126
28. 03. 2020 08:15
Orelský turnaj v kuželkách 4členná družstva
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Jilemnice
18. 04. 2020 09:00
Stolní tenis družstva - kvalifikace + otevřený
  • Pořádající jednota: Lomnice n.Popelkou
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Lomnice nad Popelkou
16. 05. 2020 10:30
Soutěž v lehké atletice
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: hřiště Gymnasia, Semily
13. 06. 2020 10:00
Soutěž ve fotbalových dovednostech
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Semily
29. 08. 2020 08:00
Studenecké MIXY turnaj smíšených družstev ve volejbale
  • Pořádající jednota: Studenec
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Studenec u Horek
05. 09. 2020 09:00
Stolní tenis jednotlivci kvalifikace + otevřený turnaj
  • Pořádající jednota: Lomnice n.Popelkou
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna, Lomnice nad Popelkou
19. 09. 2020 09:35
Šachy
  • Pořádající jednota: Turnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna v Jiráskově 126
10. 10. 2020 09:00
Florbal
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Loukov u Semil
21. 11. 2020 14:00
Cherubínek
  • Pořádající jednota: Semily
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: fara Semily

Uplynulé akce (posledních 10)

18. 01. 2020 20:00
Orelský lidový ples
  • Pořádající jednota:
    Blansko
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Dělnický dům Blansko
18. 01. 2020 20:00
Společenský ples
  • Pořádající jednota:
    Ivančice
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Orlovna, Chřestová 22, Ivančice
31. 12. 2019 12:00
Silvestrovský výšlap
  • Pořádající jednota:
    Drnovice u Valašských Klobouk
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: kaple Panny Marie ve Vysokém Poli, orlovna Vizovice
28. 12. 2019 15:00
Vánoční koncert
  • Pořádající jednota:
    Bošovice
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: chrám sv. Stanislava, Bošovice
27. 12. 2019 09:35
Vánoční šachový turnaj
  • Pořádající jednota:
    Turnov
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna v Jiráskově 126
14. 12. 2019 10:00
Turnaj v bowlingu dvojic
  • Pořádající jednota:
    Brno-Starý Lískovec
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Tipsport Pepíno Club, Bosonožská 7, Brno- Starý Lískovec
08. 12. 2019 14:00
Turnaj ve volejbalu smíšených družstev
  • Pořádající jednota:
    Žatčany
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: orlovna Telnice
08. 12. 2019 08:00
Turnaj ve futsale mužů
  • Pořádající jednota:
    Brno-Starý Lískovec
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: tělocvična ZŠ Bosonožská 9, Brno – Starý Lískovec
07. 12. 2019 15:00
Orelský kvíz
  • Pořádající jednota:
    Brno-Obřany
  • Druh akce:kulturní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Hlaváčova 20, orlovna Brno-Obřany
07. 12. 2019 09:00
Amatérský turnaj v badmintonu
  • Pořádající jednota:
    Zlín
  • Druh akce:sportovní akce
  • Popis akce
  • Místo konání: Sportcentrum Malenovice
Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz