• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Atletické rekordy se zaznaménávají z ústředních a župních soutěží a mezinárodních soutěží (v závorce uvedena zkratka pořádající země) pořádaných organizacemi FICEP/FISEC, kterých se účasnily členové ORLA (od roku 2014 z dostupných zdrojů).

Absolutně

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. KAT. VĚK DatumMísto
Běh 40 m 2010 Motyčková Tereza Kroměříž 7,59 s D02     6 - 7 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 50 m 2009 Matyáš Čapek Vyškov 7,90 s C03     8 - 9 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2005 Jan Donneberg Vyškov 8,00 s C05     12 - 13 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 11,90 s C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 200 m 1999 Ferdinand Jakub Brno-Židenice 26,21 s C06     14 - 15 let     11.7.2014 Vídeň (A)
Běh 300 m 2007 Filip Vychron Vyškov 51,00 s C04     10 - 11 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 1997 Adamuška Jan Vizovice 58,00 s C08     18 - 19 let     20.6.2015 Hradec Králové
Šplh 2003 Cibulková Tereza Kroměříž 3,27 s D05     12 - 13 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2003 Anna Halasová Vyškov 1:55,00 m:ss D06     14 - 15 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 800 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 2:06,84 m:ss C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 4:33,27 m:ss C06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 10:06,30 m:ss C06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Výška 1997 Radoň Jan Vizovice 155 cm C08     18 - 19 let     20.6.2015 Hradec Králové
Dálka snožmo 2010 Jakub Nezdařil Vyškov 158 cm C02     6 - 7 let     24.6.2017 Vyškov
Dálka 1990 Juránek Štěpán Židenice 600 cm C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Koule 2000 Dědová Natálie Bystřice nad Pernštejnem 10,10 m D07     16 - 17 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Kriket (mládež) 2005 Jan Donneberg Vyškov 47,35 m C05     12 - 13 let     24.6.2017 Vyškov
Hod tenisovým míč 2007 Kratěna Marek Pozořice 29,00 m C03     8 - 9 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK

Muži - chlapci

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. KAT. VĚK DatumMísto
Běh 40 m 2010 Provazník Rafael Vyškov 8,59 s C02     6 - 7 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 50 m 2009 Matyáš Čapek Vyškov 7,90 s C03     8 - 9 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2005 Jan Donneberg Vyškov 8,00 s C05     12 - 13 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 11,90 s C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 200 m 1999 Ferdinand Jakub Brno-Židenice 26,21 s C06     14 - 15 let     11.7.2014 Vídeň (A)
Běh 300 m 2007 Filip Vychron Vyškov 51,00 s C04     10 - 11 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 1997 Adamuška Jan Vizovice 58,00 s C08     18 - 19 let     20.6.2015 Hradec Králové
Šplh 2005 Cibulka Šimon Kroměříž 4,37 s C04     10 - 11 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2005 Hanulík Václav Vyškov 1:58,00 m:ss C04     10 - 11 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 800 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 2:06,84 m:ss C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 4:33,27 m:ss C06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 10:06,30 m:ss C06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Výška 1997 Radoň Jan Vizovice 155 cm C08     18 - 19 let     20.6.2015 Hradec Králové
Dálka snožmo 2010 Jakub Nezdařil Vyškov 158 cm C02     6 - 7 let     24.6.2017 Vyškov
Dálka 1990 Juránek Štěpán Židenice 600 cm C09     20 - 39 let     24.6.2017 Vyškov
Koule 1997 Radoň Jan Vizovice 9,88 m C08     18 - 19 let     20.6.2015 Hradec Králové
Kriket (mládež) 2005 Jan Donneberg Vyškov 47,35 m C05     12 - 13 let     24.6.2017 Vyškov
Hod tenisovým míč 2007 Kratěna Marek Pozořice 29,00 m C03     8 - 9 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK

Ženy - dívky

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. KAT. VĚK DatumMísto
Běh 40 m 2010 Motyčková Tereza Kroměříž 7,59 s D02     6 - 7 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 50 m 2008 Veronika Kostihová Vyškov 8,80 s D03     8 - 9 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2003 Anna Halasová Vyškov 8,90 s D06     14 - 15 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 2002 Miková Dominika Brno-Židenice 12,97 s D06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 200 m 2002 Miková Dominika Brno-Židenice 27,53 s D06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 300 m 2007 Stela Tomanová Vyškov 57,00 s D04     10 - 11 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 2000 Tichá Kateřina Brno-Obřany 75,28 s D06     14 - 15 let     11.7.2014 Vídeň (A)
Šplh 2003 Cibulková Tereza Kroměříž 3,27 s D05     12 - 13 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2003 Anna Halasová Vyškov 1:55,00 m:ss D06     14 - 15 let     24.6.2017 Vyškov
Běh 800 m 2001 Michaela Knotková Vnorovy 2:18,61 m:ss D06     14 - 15 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 1.5 km 2000 Filipová Lucie Pozořice 4:51,91 m:ss D07     16 - 17 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2000 Filipová Lucie Pozořice 11:02,40 m:ss D07     16 - 17 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Výška 2000 Filipová Lucie Pozořice 135 cm D06     14 - 15 let     20.6.2015 Hradec Králové
Dálka snožmo 2010 Maja Tomanová Vyškov 148 cm D02     6 - 7 let     24.6.2017 Vyškov
Dálka 1999 Škrdlíková Marie Uherský Brod 500 cm D06     14 - 15 let     12.7.2014 Vídeň (A)
Koule 2000 Dědová Natálie Bystřice nad Pernštejnem 10,10 m D07     16 - 17 let     13.7.2016 Beauvais (F)
Kriket (mládež) 2003 Harvánková Magda Žatčany 42,79 m D05     12 - 13 let     18.6.2016 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2006 Třísková Aneta Domanín 23,50 m D04     10 - 11 let     10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     benjamínci HOLKY     D01     0 - 5 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 40 m 2012 Leontýna Lusková Vyškov 9,18 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2011 Tománková Lucie Křenovice 14,19 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 100 m 2012 Alžběta Krupová Kroměříž 21,39 s 24.6.2017 Vyškov
Dálka snožmo 2011 Halasová Anežka Drnovice 118 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2011 Halasová Anežka Vyškov 6,70 m 18.6.2016 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2011 Halasová Anežka Drnovice 8,00 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     benjamínci KLUCI     C01     0 - 5 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 40 m 2012 Jan Kreidl Židenice 8,80 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 2012 Jan Kreidl Židenice 21,69 s 24.6.2017 Vyškov
Dálka snožmo 2011 Grec Josef Vyškov 127 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2010 Koudelka Marek Žatčany 114 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Kriket (mládež) 2010 Koudelka Marek Žatčany 8,46 m 20.6.2015 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2012 Jan Kreidl Židenice 11,80 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     atletická školka HOLKY     D02     6 - 7 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 40 m 2010 Motyčková Tereza Kroměříž 7,59 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 50 m 2010 Terezie Motyčková Kroměříž 9,00 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2009 Gracerová Vendulka Jiříkovice 11,76 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 100 m 2009 Gracerová Vendulka Jiříkovice 19,87 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 200 m 2010 Terezie Motyčková Kroměříž 40,00 s 24.6.2017 Vyškov
Dálka snožmo 2010 Maja Tomanová Vyškov 148 cm 24.6.2017 Vyškov
Dálka 2009 Janíčková Barbora Domanín 250 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2010 Júlie Omastová Vyškov 10,00 m 24.6.2017 Vyškov
Hod tenisovým míč 2010 Holzerová Eliška Vyškov 11,50 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     atletická školka KLUCI     C02     6 - 7 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 40 m 2010 Hanák Dominik Jiříkovice 8,59 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 50 m 2009 Čapek Matyáš Vyškov 9,90 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 60 m 2009 Čajka Petr Domanín 11,46 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 100 m 2009 Čajka Petr Domanín 19,57 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 200 m 2010 Rafael Provazník Vyškov 40,60 s 24.6.2017 Vyškov
Dálka snožmo 2010 Jakub Nezdařil Vyškov 158 cm 24.6.2017 Vyškov
Dálka 2009 Čapek Matyáš Vyškov 308 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2009 Čajka Petr Domanín 16,35 m 18.6.2016 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2009 Čapek Matyáš Vyškov 20,00 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     mladší přípravka HOLKY     D03     8 - 9 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 50 m 2008 Veronika Kostihová Vyškov 8,80 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2008 Trojancová Monika Vyškov 11,17 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 200 m 2008 Veronika Kostihová Vyškov 35,70 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 300 m 2007 Tomanová Stela Vyškov 60,00 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2007 Bohuslavo Eva Vyškov 318 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2008 Aneta Taušová Vyškov 21,35 m 24.6.2017 Vyškov
Hod tenisovým míč 2007 Tomanová Stela Vyškov 19,00 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     mladší přípravka KLUCI     C03     8 - 9 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 50 m 2009 Matyáš Čapek Vyškov 7,90 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 60 m 2008 Belan Jan Jiříkovice 11,57 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 200 m 2009 Matyáš Čapek Vyškov 34,00 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 2007 Vincenec Oliver Vyškov 78,00 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2009 Matyáš Čapek Vyškov 370 cm 24.6.2017 Vyškov
Kriket (mládež) 2009 Václav Kreidl Židenice 28,82 m 24.6.2017 Vyškov
Hod tenisovým míč 2007 Kratěna Marek Pozořice 29,00 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     starší přípravka HOLKY     D04     10 - 11 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 50 m 2006 Kosíková Michaela Domanín 8,90 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 60 m 2007 Stela Tomanová Vyškov 9,40 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 300 m 2007 Stela Tomanová Vyškov 57,00 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 2004 Kubasová Leona Úpice 77,23 s 20.6.2015 Hradec Králové
Šplh 2005 Lužová Karolína Žatčany 8,68 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2007 Stela Tomanová Vyškov 377 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 2005 Hanulíkov Silvie Vyškov 6,90 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2004 Pohlová Eliška Zbečník 30,73 m 20.6.2015 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2006 Třísková Aneta Domanín 23,50 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     starší přípravka KLUCI     C04     10 - 11 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 50 m 2006 Dočekal František Drnovice 8,40 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 60 m 2005 Hanulík Václav Vyškov 8,40 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 300 m 2007 Filip Vychron Vyškov 51,00 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 2005 Hanulík Václav Vyškov 72,79 s 20.6.2015 Hradec Králové
Šplh 2005 Cibulka Šimon Kroměříž 4,37 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2005 Hanulík Václav Vyškov 1:58,00 m:ss 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2005 Hanulík Václav Vyškov 407 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 2005 Hanulík Václav Vyškov 8,92 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2005 Hanulík Václav Vyškov 42,39 m 20.6.2015 Hradec Králové
Hod tenisovým míč 2006 Dočekal František Drnovice 24,50 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK

Kategorie:     žákyně mladší     D05     12 - 13 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 60 m 2003 Cibulková Tereza Kroměříž 9,90 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 100 m 2003 Trojancová Iveta Vyškov 15,16 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 400 m 2003 Trojancová Iveta Vyškov 76,18 s 18.6.2016 Hradec Králové
Šplh 2003 Cibulková Tereza Kroměříž 3,27 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2003 Halasová Anna Drnovice 1:58,00 m:ss 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2003 Trojancov Iveta Vyškov 363 cm 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Koule 2004 Kosíková Markéta Domanín 8,24 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2003 Harvánková Magda Žatčany 42,79 m 18.6.2016 Hradec Králové

Kategorie:     žáci mladší     C05     12 - 13 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 60 m 2005 Jan Donneberg Vyškov 8,00 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 2002 Brhel Martin Polešovice 14,80 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 2005 Jan Donneberg Vyškov 69,00 s 24.6.2017 Vyškov
Šplh 2004 Bohuslav Tomáš Vyškov 5,83 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 2004 Bohuslav Tomáš Vyškov 2:01,00 m:ss 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 800 m 2003 Grácer Tomáš Jiříkovice 3:30,00 m:ss 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Dálka 2005 Jan Donneberg Vyškov 431 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 2004 Bohuslav Tomáš Vyškov 8,10 m 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Kriket (mládež) 2005 Jan Donneberg Vyškov 47,35 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     žákyně starší     D06     14 - 15 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 60 m 2003 Anna Halasová Vyškov 8,90 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 2002 Miková Dominika Brno-Židenice 12,97 s 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 200 m 2002 Miková Dominika Brno-Židenice 27,53 s 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 400 m 2000 Tichá Kateřina Brno-Obřany 75,28 s 11.7.2014 Vídeň (A)
Běh 600 m 2003 Anna Halasová Vyškov 1:55,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Běh 800 m 2001 Michaela Knotková Vnorovy 2:18,61 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 1.5 km 2000 Filipová Lucie Pozořice 5:22,00 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 2001 Štofková Kristýna Vyškov 135 cm 18.6.2016 Hradec Králové
Dálka 1999 Škrdlíková Marie Uherský Brod 500 cm 12.7.2014 Vídeň (A)
Koule 2002 Hanulíková Leona Vyškov 8,13 m 13.7.2016 Beauvais (F)

Kategorie:     žáci starší     C06     14 - 15 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 60 m 2003 Alexandr Čača Vyškov 8,59 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 100 m 2001 Ležík Jan Hradec Králové 13,32 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 200 m 1999 Ferdinand Jakub Brno-Židenice 26,21 s 11.7.2014 Vídeň (A)
Běh 400 m 2001 Ležík Jan Hradec Králové 67,98 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 800 m 2003 Alexandr Čača Vyškov 3:00,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 4:33,27 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 10:06,30 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Výška 2001 Šlajs Robin Domanín 125 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 2001 Slavík Ondřej Šitbořice 510 cm 13.7.2016 Beauvais (F)
Koule 2002 David Celý Vyškov 9,60 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     dorostenky     D07     16 - 17 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 60 m 1999 Soldánová Jana Vyškov 13,40 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 100 m 1999 Soldánová Jana Vyškov 15,58 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 400 m 1997 Matyášová Anežka Dolní Dobrouč 77,40 s 11.7.2014 Vídeň (A)
Šplh 1999 Soldánová Jana Vyškov 14,32 s 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 600 m 1999 Soldánová Jana Vyškov 2:05,00 m:ss 10.9.2016 Vyškov - SOBK
Běh 800 m 1997 Maříková Zuzana Dolní Dobrouč 2:52,18 m:ss 11.7.2014 Vídeň (A)
Běh 1.5 km 2000 Filipová Lucie Pozořice 4:51,91 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2000 Filipová Lucie Pozořice 11:02,40 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Výška 1999 Blažková Michala Jiříkovice 105 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1999 Soldánová Jana Vyškov 408 cm 18.6.2016 Hradec Králové
Koule 2000 Dědová Natálie Bystřice nad Pernštejnem 10,10 m 13.7.2016 Beauvais (F)

Kategorie:     dorostenci     C07     16 - 17 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1998 Ferdinand Jakub Židenice 12,88 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1998 Ferdinand Jakub Židenice 60,45 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km 2000 Vodička Martin Brno-Židenice 4:34,35 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Běh 3 km 2000 Vodička Martin Brno-Židenice 10:11,95 m:ss 13.7.2016 Beauvais (F)
Dálka 1999 Halas Pavel Šitbořice 545 cm 13.7.2016 Beauvais (F)
Koule 1998 Ferdinand Jakub Židenice 8,70 m 20.6.2015 Hradec Králové

Kategorie:     juniorky     D08     18 - 19 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1997 Kořenková Anna Vizovice 16,19 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1997 Kořenková Anna Vizovice 82,68 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km 1997 Kořenková Anna Vizovice 7:51,69 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1997 Kořenková Anna Vizovice 115 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1997 Kořenková Anna Vizovice 342 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 1997 Kořenková Anna Vizovice 7,59 m 20.6.2015 Hradec Králové

Kategorie:     juniořI     C08     18 - 19 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1997 Adamuška Jan Vizovice 12,46 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1997 Adamuška Jan Vizovice 58,00 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km 1997 Adamuška Jan Vizovice 5:10,60 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1997 Radoň Jan Vizovice 155 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1997 Adamuška Jan Vizovice 488 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 1997 Radoň Jan Vizovice 9,88 m 20.6.2015 Hradec Králové

Kategorie:     muži     C09     20 - 39 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 11,90 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 58,71 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 800 m 1990 Juránek Štěpán Židenice 2:06,84 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 1994 Dokoupil Dominik Žatčany 5:54,22 m:ss 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 3 km 1976 Bačo Radomír Val.Klobouky 11:04,00 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1990 Juránek Štěpán Židenice 150 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1990 Juránek Štěpán Židenice 600 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 1990 Juránek Štěpán Židenice 8,81 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     ženy     D09     20 - 34 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1988 Hejnová Lucie Rtyně 16,55 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1988 Hejnová Lucie Rtyně 81,43 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 800 m 1997 Šárka Krupová Kroměříž 3:39,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 1988 Hejnová Lucie Rtyně 6:29,50 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1983 Zdařilová Zuzana Židenice 105 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1997 Šárka Krupová Kroměříž 378 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 1997 Šárka Krupová Kroměříž 7,58 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     muži mastr     C10     40 - 49 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1975 Huvar Rostislav Domanín 13,50 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1975 Huvar Rostislav Domanín 65,26 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 800 m 1974 Zdeněk Provazník Vyškov 2:55,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Běh 1.5 km 1975 Weiter Roman Vyškov 6:26,81 m:ss 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 3 km 1975 Huvar Rostislav Domanín 11:35,79 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1975 Huvar Rostislav Domanín 140 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1975 Huvar Rostislav Domanín 436 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 1975 Weiter Roman Vyškov 8,53 m 18.6.2016 Hradec Králové

Kategorie:     ženy mastr     D10     35 - 44 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1975 Jitka Kreidlová Židenice 15,90 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 400 m 1972 Soldánová Helena Vyškov 1:36,20 m:ss 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 800 m 1975 Jitka Kreidlová Židenice 3:02,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Dálka 1975 Jitka Kreidlová Židenice 431 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 1976 Kraisová Šárka Vyškov 9,91 m 18.6.2016 Hradec Králové

Kategorie:     veteráni A     C11     50 - 59 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1967 Vít Nováček Kuřim 16,80 s 24.6.2017 Vyškov
Běh 800 m 1967 Vít Nováček Kuřim 3:41,00 m:ss 24.6.2017 Vyškov
Dálka 1967 Vít Nováček Kuřim 333 cm 24.6.2017 Vyškov
Koule 1967 Vít Nováček Kuřim 6,30 m 24.6.2017 Vyškov

Kategorie:     veteránky A     D11     45 - 54 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1979 Tománková Dana Křenovice 15,67 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 400 m 1979 Tománková Dana Křenovice 83,57 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km Švarcupková Ivana Hradec Králové 6:40,80 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Výška 1979 Tománková Dana Křenovice 115 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka Kvaisová Šárka Hradec Králové 353 cm 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 1979 Tománková Dana Křenovice 7,71 m 20.6.2015 Hradec Králové

Kategorie:     veteráni B     C12     60 - 120 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 100 m 1956 Sedláček Antonín Žatčany 16,41 s 18.6.2016 Hradec Králové
Běh 400 m 1956 Juránek Stanislav Židenice 82,90 s 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km 1944 Lanta Jiří Úpice 7:24,50 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Koule 1956 Juránek Stanislav Židenice 8,40 m 20.6.2015 Hradec Králové

Kategorie:     veteránky B     D12     55 - 120 let

DisciplínaRok narození PříjmeníJménoJednota VÝKON Jed. DatumMísto
Běh 400 m 1964 Dokoupilová Zdeňka Žatčany 1:53,76 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Běh 1.5 km 1963 Málková Anna Vyškov 6:50,30 m:ss 20.6.2015 Hradec Králové
Dálka 1954 Dvořáčková Helena Jiříkovice 182 cm 18.6.2016 Hradec Králové
Koule 1964 Dokoupilová Zdeňka Žatčany 4,99 m 20.6.2015 Hradec Králové
Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz