• 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Zpravy

Stříbrnou medaili z letních her Fisec/Ficep v Genku si domů odvezl Ondřej Slavík v běhu na 3000 m, bronz v trojskoku získal Štěpán Prokeš. Fotbalové družstvo obsadilo sedmou příčku.

Výsledky jsou k dispozici na webových stránkách her (atletika, fotbal).

Výsledky finálového kola ve fotbalových dovednosti ke stažení.

Turnaj vyhrála Jednota Ivančice. Druhé místo obsadila Kelč které se nepodařilo počtvrté v řadě obhajit první  místo. Na třetím místě se umístila Telnice a těsně za nimi o 2 kuželky domácí Ratíškovice. Spousta družstev dojela ve slabších sestavách než jiné roky. V jednotlivcích s přehledem vyhrál Dalibor Tuček výkonem 490 kuželek, díky fantasticky zahrané druhé dráze. Druhé místo obsadil Klika Milan výkonem 469 kuželek a třetí místo patřilo Kamilu Bartošovi s výkonem 460 kuželek. V ženách vyhrála domácí Jarmila Bábíčková která porazila 451 kuželek. Druhé místo obsadila Anna Mašláňová 445 kuželek a třetí místo patří Dvořákové Aleněza 413 kuželek. Celá akce proběhla bez problému a dojelo celkem 8 týmu s 32 hráči. Ratíškovice zvládli organizaci na výbornou.

Výsledky ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje v minivolejbalu ke stažení.

Dne 14. 4. 2018 se v Brně uskutečnil za účasti 5 jednot ústřední turnaj ve volejbale mužů. Vítězem se stala jednota Mramotice. Kompletní výsledky ke stažení.

Výsledky z gymnastických her dětí v Žatčanech ke stažení.

Výslekdy ústředních závodů ve slalomu ke stažení.

4. Donnert Petr – Brno Řečkovice

Kulturní rada Orla udělila v kategorii do 14 let 1. místo Aničce Halasové z jednoty Vyškov a v kategorii dospělých ocenila 1. místem snímek Maxima Zherebova z Plzně. Výhercům gratulujeme. Kategorie 14-18 let nebyla vyhodnocena.

Výsledky ústředních závodů v plavání, kterých se zúčastnilo přes 90 plavců z 9 jednot, ke stažení.

Výsledky z ústředního turnaje v šachu ke stažení.

Jednorázového turnaje ve florbale pro ročníky 2002 a starší se zúčastnila tři družstva - Loukov, Velká Bystřice, Studenec. Bohužel na poslední chvíli došlo k odhlášení 2 družstev.