Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Zpravy

15. 10. 2018

Výsledky Svatováclavské révy 2018 ke stažení. Výsledky (včetně fota) také naleznete na webu soutěže.

Za letního počasí se jel 6.října poslední závod horských kol na Ploštině. Potěšila nás větší účast závdníků v dětských a juniorských kategoriích. Dospělé Ploština tolik neláká. Oproti závodům ve Valašských Kloboukách a Kašavě je zde jejich zastoupení menší. I tak se celkový počet startujících přiblížil rekordu. Vítězové si odvezli zasloužené medaile a drobné dárky od pořadatelů.

Po ukončení závodu byly předány poháry taky za celkové umístně v seriálu horských kol, memoriálu Josefa Valčíka. Nejúspěšnější jednotou se staly Valašské Klobouky a v jednotlivcích byla první Petra Holznerová taktéž z Valašských Klobou,která zvítězila ve své kategorii ve všech závodech seriálu.

Výsledky ke stažení.

Celkové pořadí v jednotlivých kategoriích ke stažení.

24. 09. 2018

Dne 25.8.2018 se i přes nepřízeň počasí uskutečnil turnaj v nohejbale,kterého se zůčastnilo 6 mužstev.Nejdelší cestu vážilo mužstvo z Hradce Králové a vyplatilo se.Počasí nám celý den přálo,sluníčko se schovalo za mraky,déšť vyčkával. Všichni dorazili s dobrou náladou a bojovným duchem.
Největší bojovný duch se projevil u Orla Velké Němčice,který obhájil 1 místo, 2.místo Orel Ratíškovice, 3. místo Orel Domanín, 4. místo Orlíci Velké Němčice, 5. místo Orlíci Ratíškovice, 6. místo Orel Hradec Králové.

V neděli 16.9. se jel v Kašavě první ročník orelských kol s názvem " Kašavský Bajk kap " Po loňském zrušení závodu připravili letos v Kašavě krásný závod na členitých tratích. Krásná valašská příroda, dobré počasí i zázemí vytvořily kulisu, která musí každého nadchnout. Prvního ročníku se zúčastnilo úctyhodných 164 závodníků. Hlavní zásluhu na uspořádání této podařené akce má starosta jednoty Orla a zároveň starosta obce Kašava bratr Josef Jarcovják. Účastnily se jednoty Kašava, Zlín, Staré Město, Valašské Klobouky a pořadetelsky pomohla jednota Drnovice.

Výsledky ke stažení (děti, hlavní závod)

V sobotu 15. září 2018 bylo počasí přející sportovcům. Vše začalo v 9.00 hodin, kdy starosta Orla Vyškov Jaromír Zbořil přivítal vzácné hosty a všestranné závody „Sportovní Odznak Bedřicha Kosteky“ mohly začít. Na start nastoupilo 58 malých sportovců ze sedmi orelských jednot. Nejmladší byla Johanka Grec r. 2015 z Orla Vyškov. Závod probíhal v klidném a přátelském duchu, a malí orlíci všech jednot se za to odměnili pěknými výkony.

Výsledky Klobuckých kol ke stažení.

Výsledky atletického přeboru Orla ve Vyškově dostupné na webu.

Stříbrnou medaili z letních her Fisec/Ficep v Genku si domů odvezl Ondřej Slavík v běhu na 3000 m, bronz v trojskoku získal Štěpán Prokeš. Fotbalové družstvo obsadilo sedmou příčku.

Výsledky jsou k dispozici na webových stránkách her (atletika, fotbal).

Výsledky finálového kola ve fotbalových dovednosti ke stažení.

Turnaj vyhrála Jednota Ivančice. Druhé místo obsadila Kelč které se nepodařilo počtvrté v řadě obhajit první  místo. Na třetím místě se umístila Telnice a těsně za nimi o 2 kuželky domácí Ratíškovice. Spousta družstev dojela ve slabších sestavách než jiné roky. V jednotlivcích s přehledem vyhrál Dalibor Tuček výkonem 490 kuželek, díky fantasticky zahrané druhé dráze. Druhé místo obsadil Klika Milan výkonem 469 kuželek a třetí místo patřilo Kamilu Bartošovi s výkonem 460 kuželek. V ženách vyhrála domácí Jarmila Bábíčková která porazila 451 kuželek. Druhé místo obsadila Anna Mašláňová 445 kuželek a třetí místo patří Dvořákové Aleněza 413 kuželek. Celá akce proběhla bez problému a dojelo celkem 8 týmu s 32 hráči. Ratíškovice zvládli organizaci na výbornou.

Výsledky ústředního turnaje ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje v minivolejbalu ke stažení.

Dne 14. 4. 2018 se v Brně uskutečnil za účasti 5 jednot ústřední turnaj ve volejbale mužů. Vítězem se stala jednota Mramotice. Kompletní výsledky ke stažení.

Výsledky z gymnastických her dětí v Žatčanech ke stažení.

Výslekdy ústředních závodů ve slalomu ke stažení.