• 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Zpravy

Dne 4.7.2017 proběhly na Velehradě tradiční soutěže pořádané ústřední TVR za pomoci župy Velehradské.

VÝSLEDKY:

Fotbalové dovednost

Propinkejte se na Velehrad

Výsledky atletického přeboru Orla ke stažení.

Výsledky bratrského turnaje v kuželkách ke stažení.

Vítězem ústředního turnaje v kuželkách družstev se stala jednota Kelč. V jednotlivcích byl nejlepší v mužích Jiří Zemek z Ivančic, v ženách Monika Pavelková z Kelče. Kompletní výsledky ke stažení.

Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
Jméno Jednota Jméno Jednota Jméno Jednota
Benjamínci chlapci Matěj Přibyl   Vnorovy  Vojtěch Hylmar   Pozořice  Matěj Šenkýř    Blučina
Benjamínci holky Teodora Domšová  Žatčany Anežka Halasová  Vyškov Viktorie Hylmanová   Pozořice
Nejmladší žáci Adam Zapoměl   Žatčany  Dominik Hanák  Jiříkovice Marek Koudelka   Jiříkovice
Nejmladší žákyně Šárka Filková  Žatčany  Julie Omastová Vyškov Vendula Grácerová   Jiříkovice
Mladší žáci Jakub Přibyl   Vnorovy  Matyas Lauterbach   Žatčany  Dalibor Všetula   Vnorovy
Mladší žákyně Tomanová Stela  Vyškov Beata Kolářová  Vyškov Amalie Ďásková  Žatčany
Starší žáci Ondřej Zapoměl   Žatčany  Filip Křížek    Vyškov
Starší žákyně Veronika Kalvodová  Žatčany  Michaela Kalvodová  Žatčany  Kateřina Rybová   Žatčany

23. 05. 2017

Orel ústředí Brno Vás srdečně zve 2. září 2017 od 14:00 na Folklorní festival v areálu bývalého pivovaru, Palackého náměstí, Brno-Řečkovice.

Plakátek ke stažení.

Výsledky z XVIII. ročníku Memeriálu profesora Benáčka ke stažení.

V sobotu 13. 5. 2017 proběhly v Brně-Bohunicích atletické závody dětí. Výsledky ke stažení.

4.   Ostrožská  Nová Ves

V boji o volejbalový trůn mužů pro letošní rok se opět sjela družstva do areálu Univerzity obrany ul. Staňkova 26, Brno - Královo Pole. Přihlášená družstva se dostavila všechna a hlavní rozhodčí Ing. Lukáš Dostál je rozlosoval do tabulky, kdy systém hry byl určen na dva vítězné sety a to „každý s každým“ dle pravidel ČVS.

Vítězství nakonec vybojovalo družstvo Mramotic, když o prvním a druhém i třetím a čtvrtém místě musel rozhodnout podíl setů. Ve vyrovnaném průběhu všech utkání byla k vidění řada místy až neuvěřitelných výměn. Bez vítězství se na pátém místě umístilo bojovné a sympatické mužstvo Zašové .

Kompletní výsledky ke stažení.

43 závodníků všech věkových kategorií z 10 jednot. Nejvíce byla zastoupena župa Velehradská. Nejúspěšnější jednotou byla s 5 prvními místa jednota Zlín, která pomohla i s pořadatelskou činností. Děkujeme správci areálu bratru Orlovi za příkladnou spolupráci.

Výsledky ke stažení (ženy, muži)

V sobotu 4. února 2017 se v Drnovicích uskutečnily ústřední a župní závody v běhu na lyžích. Závody se konaly již tradičně v areálu Ploštiny. Počasí nám přálo a tak na trať vyrazili závodníci všech věkových kategorií. Nejmenší měli připravenou trať na louce pod památníkem. Mladší a starší žáci vyzkoušeli střední okruh kolem památníku. Ostatní věkové kategorie měli upraven třetí nejdelší okruh. Na tyto tři okruhy vyrazilo přes třicet závodníků. Jejich výsledky jsou vypsány níže. Celé závody se jako vždy nesly ve výborné přátelské atmosféře a za to patří dík všem organizátorům a zúčastněným.

Výsledky ke stažení.

27. 01. 2017

Ústředí Orla a Orel župa Velehradská pořádají i v letošním roce přehlídku duchovních písní „CANTATE 2017“. Tato přehlídka se uskuteční v sobotu 3. června 2017 na hlavním pódiu na Lázeňském náměstí v Luhačovicích. Přispějte svoji účastí k důstojnému průběhu této akce.