• 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5

Křesťanská sportovní organizace

"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"

Zprávy z oblasti sportu                              Atletické rekordy

28. 11. 2018

Výsledky ústředního turnaje jednotlivců v badmintonu ke stažení.

Výsledky ústředních závodů v plavání ke stažení.

Za letního počasí se jel 6.října poslední závod horských kol na Ploštině. Potěšila nás větší účast závdníků v dětských a juniorských kategoriích. Dospělé Ploština tolik neláká. Oproti závodům ve Valašských Kloboukách a Kašavě je zde jejich zastoupení menší. I tak se celkový počet startujících přiblížil rekordu. Vítězové si odvezli zasloužené medaile a drobné dárky od pořadatelů.

Po ukončení závodu byly předány poháry taky za celkové umístně v seriálu horských kol, memoriálu Josefa Valčíka. Nejúspěšnější jednotou se staly Valašské Klobouky a v jednotlivcích byla první Petra Holznerová taktéž z Valašských Klobou,která zvítězila ve své kategorii ve všech závodech seriálu.

Výsledky ke stažení.

Celkové pořadí v jednotlivých kategoriích ke stažení.

24. 09. 2018

Dne 25.8.2018 se i přes nepřízeň počasí uskutečnil turnaj v nohejbale,kterého se zůčastnilo 6 mužstev.Nejdelší cestu vážilo mužstvo z Hradce Králové a vyplatilo se.Počasí nám celý den přálo,sluníčko se schovalo za mraky,déšť vyčkával. Všichni dorazili s dobrou náladou a bojovným duchem.
Největší bojovný duch se projevil u Orla Velké Němčice,který obhájil 1 místo, 2.místo Orel Ratíškovice, 3. místo Orel Domanín, 4. místo Orlíci Velké Němčice, 5. místo Orlíci Ratíškovice, 6. místo Orel Hradec Králové.
 

V neděli 16.9. se jel v Kašavě první ročník orelských kol s názvem " Kašavský Bajk kap " Po loňském zrušení závodu připravili letos v Kašavě krásný závod na členitých tratích. Krásná valašská příroda, dobré počasí i zázemí vytvořily kulisu, která musí každého nadchnout. Prvního ročníku se zúčastnilo úctyhodných 164 závodníků. Hlavní zásluhu na uspořádání této podařené akce má starosta jednoty Orla a zároveň starosta obce Kašava bratr Josef Jarcovják. Účastnily se jednoty Kašava, Zlín, Staré Město, Valašské Klobouky a pořadetelsky pomohla jednota Drnovice.

 

Výsledky ke stažení (děti, hlavní závod)

V sobotu 15. září 2018 bylo počasí přející sportovcům. Vše začalo v 9.00 hodin, kdy starosta Orla Vyškov Jaromír Zbořil přivítal vzácné hosty a všestranné závody „Sportovní Odznak Bedřicha Kosteky“ mohly začít. Na start nastoupilo 58 malých sportovců ze sedmi orelských jednot. Nejmladší byla Johanka Grec r. 2015 z Orla Vyškov. Závod probíhal v klidném a přátelském duchu, a malí orlíci všech jednot se za to odměnili pěknými výkony.

 

Výsledky ke stažení.

Výsledky Klobuckých kol ke stažení.

Výsledky atletického přeboru Orla ve Vyškově dostupné na webu.

Stříbrnou medaili z letních her Fisec/Ficep v Genku si domů odvezl Ondřej Slavík v běhu na 3000 m, bronz v trojskoku získal Štěpán Prokeš. Fotbalové družstvo obsadilo sedmou příčku.

 

Výsledky jsou k dispozici na webových stránkách her (atletika, fotbal).

Výsledky finálového kola ve fotbalových dovednosti ke stažení.

Turnaj vyhrála Jednota Ivančice. Druhé místo obsadila Kelč které se nepodařilo počtvrté v řadě obhajit první  místo. Na třetím místě se umístila Telnice a těsně za nimi o 2 kuželky domácí Ratíškovice. Spousta družstev dojela ve slabších sestavách než jiné roky. V jednotlivcích s přehledem vyhrál Dalibor Tuček výkonem 490 kuželek, díky fantasticky zahrané druhé dráze. Druhé místo obsadil Klika Milan výkonem 469 kuželek a třetí místo patřilo Kamilu Bartošovi s výkonem 460 kuželek. V ženách vyhrála domácí Jarmila Bábíčková která porazila 451 kuželek. Druhé místo obsadila Anna Mašláňová 445 kuželek a třetí místo patří Dvořákové Aleněza 413 kuželek. Celá akce proběhla bez problému a dojelo celkem 8 týmu s 32 hráči. Ratíškovice zvládli organizaci na výbornou.

Výsledky ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje ke stažení.

Výsledky ústředního turnaje v minivolejbalu ke stažení.

Dne 14. 4. 2018 se v Brně uskutečnil za účasti 5 jednot ústřední turnaj ve volejbale mužů. Vítězem se stala jednota Mramotice. Kompletní výsledky ke stažení.

Výslekdy ústředních závodů ve slalomu ke stažení.

Výsledková listina

ženy nad 15 let + žáci + žákyně

1. Monika Navrátilová – Brno Řečkovice

2. Gregar Jan – Polná

3. Ludmila Večeřová – Polná

4. Šinclová Kateřina – Rovensko

 

 muži nad 15 let

1.  Jiří Slavíček – Brno Bohunice

2. Wasserbauer Jiří ing. - Polná

3. Stránský Pavel – Brno Řečkovice

4. Donnert Petr – Brno Řečkovice

Výsledky ústředních závodů v plavání, kterých se zúčastnilo přes 90 plavců z 9 jednot, ke stažení.

Výsledky z ústředního turnaje v šachu ke stažení.

Jednorázového turnaje ve florbale pro ročníky 2002 a starší se zúčastnila tři družstva - Loukov, Velká Bystřice, Studenec. Bohužel na poslední chvíli došlo k odhlášení 2 družstev.

 

KP

 

1

2

3

1

2

3

1

2

3

B

S

P

Fi

1

Loukov

 

8:5

11:3

 

6:7

9:8

 

 

9:4

8

43:27

1

10:6

2

Velká Bystřice

5:8

 

4:8

7:6

 

6:5

 

 

4:3

6

26:30

2

6:10

3

Studenec

3:11

8:4

 

8:9

5:6

 

4:9

3:4

 

2

31:43

3

 

 

V sobotu 7.10. se jel v Drnovicích poslední letošní závod horských kol memoriálu Josefa Valčíka. Na Plošině se za pěkného počasí sjelo rekordních skoro 130 závodníků všech věkových kategorií. Potěšitelný je taky start většího počtu Orlů. Nárust je taky v počtu jednot. Výsledky ke stažení. Fotogalerie k dispozici na webu.

Celkové pořadí Memoriálu Josefa Valčíka 2017 - děti, junioři, dospělí.

 

Administrátor | Domů
Copyright © 2009-2012 www.orel.cz