Orelská florbalová liga

Kalendář

Turnaj č. 2

Termín:00. 00. 0000
Pořadatel:Milotice
Místo konání:
Popis:

volno: X-team Bzenec

Seznam Zápasů

Začátek zápasuTým ATým B
Koblížci Žarošice FBC Milotice
Dolní Bojanovice Sokol Hodonín
Koryčany Koblížci Žarošice
Sokol Hodonín DMFC Šardice
Koryčany FBC Milotice
Dolní Bojanovice DMFC Šardice

Seznam nadcházejících turnajů

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
16. 12. Západ muži Turnaj č. 2 Olešnice
16. 12. Jih starší žáci Turnaj č. 3 Rousínov

Leden

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
05. 01. Východ mladší žáci Turnaj č. 4 Havířov
05. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 4 Husovice
05. 01. Východ dorostenci Turnaj č. 3 Havířov
12. 01. ČR předpřípravka Turnaj č. 3 Ivančice
12. 01. Západ mladší žáci Turnaj č. 3 Nové Město na Moravě
12. 01. ČR ženy Turnaj č. 3 Brno-Židenice
12. 01. Západ dorostenci Turnaj č. 4 Nové Město na Moravě
13. 01. Střed mladší žáci Turnaj č. 4 K1 Florbal Židenice
13. 01. Jih mladší žáci Turnaj č. 4 TJ Holubice
13. 01. Jih muži Turnaj č. 4 Koryčany
13. 01. Východ starší žáci Turnaj č. 4 Uherský Brod
19. 01. Střed muži Turnaj č. 3 Těšany
19. 01. Východ muži Turnaj č. 4 Sokol Valašské Klobouky
19. 01. Východ elévové Turnaj č. 4 Uherský Brod
20. 01. Jih starší žáci Turnaj č. 4 Gepardi Brno
26. 01. ČR junioři Turnaj č. 4 Vyškov
26. 01. Východ dorostenci Turnaj č. 4 Domanín
26. 01. Západ elévové Turnaj č. 3 Boskovice
26. 01. Západ muži Turnaj č. 3 Boskovice
27. 01. Sever muži Turnaj č. 3 Havířov
27. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 5 Bořitov

Únor

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
09. 02. Východ muži Turnaj č. 5 Uherský Brod
16. 02. Východ mladší žáci Turnaj č. 5 Nivnice
17. 02. Východ starší žáci Turnaj č. 5 Hustopeče nad Bečvou
23. 02. Střed mladší žáci Turnaj č. 5 Gepardi Brno
23. 02. Jih muži Turnaj č. 5 Koblížci Žarošice
23. 02. ČR ženy Turnaj č. 4 Boskovice
24. 02. ČR předpřípravka Turnaj č. 4 Valtice
24. 02. Jih mladší žáci Turnaj č. 5 Šlapanice
24. 02. Západ mladší žáci Turnaj č. 4 Adamov
24. 02. Západ dorostenci Turnaj č. 5 Husovice

Březen

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
02. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 5 Florbal Hodonín
02. 03. ČR junioři Turnaj č. 5 Dolní Bojanovice
03. 03. Západ elévové Turnaj č. 4 Brno-Bohunice
09. 03. Sever muži Turnaj č. 4 Saros Olomouc
10. 03. Střed muži Turnaj č. 4 Sokol Velatice
10. 03. Východ mladší žáci Turnaj č. 6 Vizovice
10. 03. Východ dorostenci Turnaj č. 5 Vizovice
16. 03. Východ starší žáci Turnaj č. 6 Vizovice
16. 03. ČR předpřípravka Turnaj č. 5 Vyškov
16. 03. Východ muži Turnaj č. 6 Vizovice
16. 03. Východ elévové Turnaj č. 5 Dolní Bojanovice
16. 03. Západ starší žáci Turnaj č. 6 Vyškov
23. 03. Západ dorostenci Turnaj č. 6 Kunštát
23. 03. Západ muži Turnaj č. 4 Kunštát
24. 03. Jih mladší žáci Turnaj č. 6 Florbal Hodonín
30. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 6 Šlapanice
30. 03. Západ elévové Turnaj č. 5 Nové Město na Moravě
30. 03. Jih muži Turnaj č. 6 Bzenec

Duben

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
06. 04. Východ dorostenci Turnaj č. 6 Veřovice
06. 04. Východ mladší žáci Turnaj č. 7 Slovácko
06. 04. Západ mladší žáci Turnaj č. 5 Boskovice
07. 04. Západ dorostenci Turnaj č. 7 Dolní Bojanovice
07. 04. Střed mladší žáci Turnaj č. 6 Ivančice
13. 04. ČR ženy Turnaj č. 5 Znojmo
13. 04. Jih starší žáci Turnaj č. 7 Koryčany
13. 04. Východ starší žáci Turnaj č. 7 Slovácko
13. 04. ČR předpřípravka Turnaj č. 6 Hustopeče nad Bečvou
14. 04. Západ starší žáci Turnaj č. 7 Boskovice
14. 04. Sever muži Turnaj č. 5 Ostrava - Stará Bělá
14. 04. ČR junioři Turnaj č. 6 Blansko
14. 04. Západ muži Turnaj č. 5 Boskovice
27. 04. Východ muži Turnaj č. 7 Zlín
28. 04. Střed muži Turnaj č. 5 Kuřim
28. 04. Jih mladší žáci Turnaj č. 7 Dolní Bojanovice
28. 04. Střed mladší žáci Turnaj č. 7 Brno-Řečkovice

Květen

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
04. 05. ČR předpřípravka Turnaj č. 7 Brno-Bohunice
04. 05. Jih muži Turnaj č. 7 Šardice
04. 05. ČR junioři Turnaj č. 7 FBC Dragons

Seznam již odehraných turnajů

TermínRegionKategorieTurnajInfo
00. 00. Jih muži Turnaj č. 2 Milotice
00. 00. Sever muži Turnaj č. 1 Hranice

Září

TermínRegionKategorieTurnajInfo
22. 09. Střed mladší žáci Turnaj č. 1 Brno-Bohunice
22. 09. ČR junioři Turnaj č. 1 Domanín
22. 09. Východ mladší žáci Turnaj č. 1 Uherský Brod
23. 09. Jih mladší žáci Turnaj č. 1 Moutnice
29. 09. Východ starší žáci Turnaj č. 1 Kašava

Říjen

TermínRegionKategorieTurnajInfo
06. 10. Střed mladší žáci Turnaj č. 2 Gepardi Brno
06. 10. Východ dorostenci Turnaj č. 1 Kněždub
06. 10. ČR předpřípravka Turnaj č. 1 Gepardi Brno
07. 10. Jih muži Turnaj č. 1 Sokol Hodonín
07. 10. Západ dorostenci Turnaj č. 1 Šlapanice
07. 10. Západ muži Turnaj č. 1 Blansko
13. 10. ČR ženy Turnaj č. 1 Těšany
13. 10. Západ mladší žáci Turnaj č. 1 Olešnice
13. 10. Západ elévové Turnaj č. 1 Brno-Řečkovice
13. 10. Východ elévové Turnaj č. 1 Florbal Hodonín
14. 10. Střed muži Turnaj č. 1 Blansko
14. 10. Jih starší žáci Turnaj č. 1 Florbal Sivice
20. 10. Východ muži Turnaj č. 1 Kašava
20. 10. Západ starší žáci Turnaj č. 1 Olešnice
20. 10. Východ mladší žáci Turnaj č. 2 Domanín
21. 10. ČR junioři Turnaj č. 2 Boskovice
21. 10. Jih mladší žáci Turnaj č. 2 Moutnice

Listopad

TermínRegionKategorieTurnajInfo
03. 11. Východ starší žáci Turnaj č. 2 Domanín
03. 11. Západ mladší žáci Turnaj č. 2 Blansko
10. 11. Střed mladší žáci Turnaj č. 3 Vyškov
10. 11. ČR předpřípravka Turnaj č. 2 Dolní Bojanovice
11. 11. Západ dorostenci Turnaj č. 2 Brno-Židenice
17. 11. Západ elévové Turnaj č. 2 Nové Město na Moravě
17. 11. Východ mladší žáci Turnaj č. 3 Uherský Brod
18. 11. Východ elévové Turnaj č. 2 Valtice
18. 11. Západ starší žáci Turnaj č. 2 Adamov
18. 11. ČR ženy Turnaj č. 2 Moutnice
18. 11. Jih starší žáci Turnaj č. 2 Dolní Bojanovice
24. 11. Sever muži Turnaj č. 2 Olomouc
24. 11. Střed muži Turnaj č. 2 Kuřim
24. 11. Východ dorostenci Turnaj č. 2 Slovácko
25. 11. Jih muži Turnaj č. 3 Dolní Bojanovice
25. 11. Východ muži Turnaj č. 2 Sokol Valašské Klobouky
25. 11. Jih mladší žáci Turnaj č. 3 Sokol Velatice

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajInfo
01. 12. Východ starší žáci Turnaj č. 3 Nivnice
01. 12. ČR junioři Turnaj č. 3 Brno-Židenice
09. 12. Západ starší žáci Turnaj č. 3 Žďár nad Sázavou
15. 12. Západ dorostenci Turnaj č. 3 Vyškov
15. 12. Východ muži Turnaj č. 3 Apoštoli od sv. Jana
15. 12. Východ elévové Turnaj č. 3 Domanín