Orelská florbalová liga

Kalendář

Turnaj č. 4

Termín:18. 01. 2020
Pořadatel:Blansko
Místo konání:Údolní 10, Blansko
Popis:

pořadatel Orel Blansko B

volno: Orel Bořitov A

Seznam Zápasů

Začátek zápasuTým ATým B
14:00:00 Orel Blansko C Orel Nové Město na Moravě
15:00:00 Orel Blansko B Orel Brno-Obřany
16:00:00 Orel Blansko C Orel Kunštát
17:00:00 FBO Orel Boskovice Orel Nové Město na Moravě
18:00:00 Orel Brno-Obřany Orel Kunštát
19:00:00 Orel Blansko B FBO Orel Boskovice

Seznam nadcházejících turnajů

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
14. 12. Jih starší žáci Turnaj č. 3 Šlapanice
14. 12. Východ starší žáci Turnaj č. 2 Domanín
14. 12. ČR předpřípravka Turnaj č. 3 Ivančice
14. 12. Západ junioři Turnaj č. 2 Vyškov
15. 12. ČR ženy Turnaj č. 2 Těšany
15. 12. Západ elévové Turnaj č. 2 FBC SVČ Odry
15. 12. Jih muži Turnaj č. 3 Dolní Bojanovice
15. 12. Východ muži Turnaj č. 2 Florbal DDM Luhačovice
15. 12. Východ elévové Turnaj č. 2 Florbal Hodonín
22. 12. Západ muži Turnaj č. 3 Blansko

Leden

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
04. 01. Východ mladší žáci Turnaj č. 4 Koryčany
04. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 3 Blansko
11. 01. Střed mladší žáci Turnaj č. 4 Šlapanice
11. 01. Západ junioři Turnaj č. 3 Florbal Hodonín
12. 01. Západ mladší žáci Turnaj č. 3 Bořitov
12. 01. Sever muži Turnaj č. 3 Ostrava - Stará Bělá
12. 01. Východ elévové Turnaj č. 3 Koryčany
12. 01. Východ dorostenci Turnaj č. 3 Koryčany
12. 01. Západ dorostenci Turnaj č. 3 Bořitov
18. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 4 Bořitov
18. 01. Východ starší žáci Turnaj č. 3 Slovácko
18. 01. Střed muži Turnaj č. 4 TJ Sokol Třebíč
18. 01. Západ elévové Turnaj č. 3 Vyškov
18. 01. Východ junioři Turnaj č. 3 Sokol Valašské Klobouky
18. 01. Západ muži Turnaj č. 4 Blansko
18. 01. Jih starší žáci Turnaj č. 4 Dolní Bojanovice
25. 01. Východ muži Turnaj č. 3 Kašava
25. 01. Východ mladší žáci Turnaj č. 5 Florbal Hodonín
25. 01. ČR předpřípravka Turnaj č. 4 Hustopeče nad Bečvou
25. 01. ČR ženy Turnaj č. 3 Uherský Brod
26. 01. Jih muži Turnaj č. 4 Koryčany

Únor

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
08. 02. Západ elévové Turnaj č. 4 Brno-Bohunice
08. 02. Východ elévové Turnaj č. 4 Domanín
08. 02. Západ junioři Turnaj č. 4 Brno-Židenice
09. 02. Střed mladší žáci Turnaj č. 5 Sokol Velatice
09. 02. Východ mladší žáci Turnaj č. 6 Dolní Bojanovice
16. 02. Východ junioři Turnaj č. 4 Black Bears Veselí nad Moravou
22. 02. Východ dorostenci Turnaj č. 4 Veřovice
29. 02. Západ muži Turnaj č. 5 Bořitov
29. 02. Střed mladší žáci Turnaj č. 6 Vyškov
29. 02. Střed muži Turnaj č. 5 Bořitov

Březen

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
01. 03. Západ mladší žáci Turnaj č. 4 Nové Město na Moravě
01. 03. Západ dorostenci Turnaj č. 4 Nové Město na Moravě
07. 03. Západ starší žáci Turnaj č. 5 Bořitov
07. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 5 Florbal Sivice
07. 03. Jih muži Turnaj č. 5 Koblížci Žarošice
07. 03. Sever muži Turnaj č. 4 Olomouc
07. 03. Západ junioři Turnaj č. 5 Boskovice
08. 03. ČR ženy Turnaj č. 4 TJ Sokol Třebíč
14. 03. Východ junioři Turnaj č. 5 Hustopeče nad Bečvou
15. 03. ČR předpřípravka Turnaj č. 5 Adamov
21. 03. Východ starší žáci Turnaj č. 4 Kašava
21. 03. Východ muži Turnaj č. 4 Sweedland
21. 03. Západ elévové Turnaj č. 5 Boskovice
21. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 6 Rousínov
22. 03. Východ elévové Turnaj č. 5 Dolní Bojanovice
22. 03. Západ starší žáci Turnaj č. 6 Brno-Řečkovice
28. 03. Střed muži Turnaj č. 6 Kuřim
28. 03. Východ mladší žáci Turnaj č. 7 Vizovice
28. 03. Západ mladší žáci Turnaj č. 5 Boskovice
28. 03. Východ dorostenci Turnaj č. 5 Vizovice
29. 03. Západ muži Turnaj č. 6 Boskovice
29. 03. Střed mladší žáci Turnaj č. 7 K1 Florbal Židenice

Duben

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
04. 04. Západ dorostenci Turnaj č. 5 Žďár nad Sázavou
04. 04. Jih muži Turnaj č. 6 Black Bears Veselí nad Moravou
11. 04. ČR ženy Turnaj č. 5 Znojmo
25. 04. Sever muži Turnaj č. 5 Saros Olomouc
25. 04. Západ starší žáci Turnaj č. 7 Boskovice
25. 04. Východ muži Turnaj č. 5 Vizovice
25. 04. Jih starší žáci Turnaj č. 7 Vyškov
25. 04. Východ starší žáci Turnaj č. 5 Hustopeče nad Bečvou
26. 04. Západ muži Turnaj č. 7 Nové Město na Moravě
26. 04. ČR předpřípravka Turnaj č. 6 Vyškov
26. 04. Jih muži Turnaj č. 7 Dolní Bojanovice
26. 04. Střed muži Turnaj č. 7 Blansko

Seznam již odehraných turnajů

Září

TermínRegionKategorieTurnajInfo
29. 09. Jih muži Turnaj č. 1 Sokol Hodonín

Říjen

TermínRegionKategorieTurnajInfo
12. 10. Západ starší žáci Turnaj č. 1 Olešnice
12. 10. Západ muži Turnaj č. 1 Kunštát
13. 10. Střed muži Turnaj č. 1 Šlapanice
13. 10. Jih starší žáci Turnaj č. 1 Rousínov
19. 10. Východ junioři Turnaj č. 1 Koryčany
20. 10. ČR předpřípravka Turnaj č. 1 Valtice
20. 10. Východ mladší žáci Turnaj č. 1 Uherský Brod

Listopad

TermínRegionKategorieTurnajInfo
02. 11. Východ starší žáci Turnaj č. 1 Nivnice
02. 11. Jih muži Turnaj č. 2 Milotice
02. 11. Sever muži Turnaj č. 1 Havířov
03. 11. Jih starší žáci Turnaj č. 2 Koryčany
03. 11. Západ elévové Turnaj č. 1 Brno-Řečkovice
03. 11. Východ elévové Turnaj č. 1 Uherský Brod
03. 11. Západ junioři Turnaj č. 1 Blansko
09. 11. Střed mladší žáci Turnaj č. 1 Brno-Řečkovice
09. 11. Východ muži Turnaj č. 1 Sokol Valašské Klobouky
10. 11. Západ mladší žáci Turnaj č. 1 Adamov
10. 11. ČR ženy Turnaj č. 1 Boskovice
10. 11. Východ dorostenci Turnaj č. 1 Dolní Bojanovice
10. 11. Východ mladší žáci Turnaj č. 2 Nivnice
10. 11. Západ dorostenci Turnaj č. 1 Adamov
16. 11. Střed muži Turnaj č. 2 Těšany
16. 11. ČR předpřípravka Turnaj č. 2 Dolní Bojanovice
23. 11. Západ starší žáci Turnaj č. 2 Adamov
24. 11. Západ muži Turnaj č. 2 Brno - Obřany
24. 11. Střed mladší žáci Turnaj č. 2 Florbal Hodonín

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajInfo
01. 12. Východ junioři Turnaj č. 2 Havířov
01. 12. Střed muži Turnaj č. 3 Sokol Velatice
07. 12. Západ mladší žáci Turnaj č. 2 Brno-Bohunice
07. 12. Východ dorostenci Turnaj č. 2 Uherský Brod
07. 12. Střed mladší žáci Turnaj č. 3 Ivančice
07. 12. Východ mladší žáci Turnaj č. 3 Uherský Brod
08. 12. Západ dorostenci Turnaj č. 2 FBC Dragons
08. 12. Sever muži Turnaj č. 2 Kelč