Orelská florbalová liga

Kalendář

Turnaj č. 7

Termín:27. 04. 2019
Pořadatel:Zlín
Místo konání:SH SPŠ, tř. Tomáše Bati 4187, Zlín
Popis:

volno: Sweedland Sokol Valašské Klobouky B

Seznam Zápasů

Začátek zápasuTým ATým B
09:00:00 Zlín Vizovice
10:00:00 Štítenští apoštolové od sv. Jana Sweedland Sokol Valašské Klobouky A
11:00:00 Kašava Vizovice
12:00:00 Štítenští apoštolové od sv. Jana FbC Floorbee Orel Uherský Brod
13:00:00 Zlín Sweedland Sokol Valašské Klobouky A
14:00:00 FbC Floorbee Orel Uherský Brod Kašava

Seznam nadcházejících turnajů

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
15. 12. Východ muži Turnaj č. 3 Apoštoli od sv. Jana
15. 12. Západ dorostenci Turnaj č. 3 Vyškov
15. 12. Východ elévové Turnaj č. 3 Domanín
16. 12. Západ muži Turnaj č. 2 Olešnice
16. 12. Jih starší žáci Turnaj č. 3 Rousínov

Leden

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
05. 01. Východ mladší žáci Turnaj č. 4 Havířov
05. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 4 Husovice
05. 01. Východ dorostenci Turnaj č. 3 Havířov
12. 01. Západ mladší žáci Turnaj č. 3 Nové Město na Moravě
12. 01. ČR předpřípravka Turnaj č. 3 Ivančice
12. 01. ČR ženy Turnaj č. 3 Brno-Židenice
12. 01. Západ dorostenci Turnaj č. 4 Nové Město na Moravě
13. 01. Střed mladší žáci Turnaj č. 4 K1 Florbal Židenice
13. 01. Jih mladší žáci Turnaj č. 4 TJ Holubice
13. 01. Jih muži Turnaj č. 4 Koryčany
13. 01. Východ starší žáci Turnaj č. 4 Uherský Brod
19. 01. Střed muži Turnaj č. 3 Těšany
19. 01. Východ muži Turnaj č. 4 Sokol Valašské Klobouky
19. 01. Východ elévové Turnaj č. 4 Uherský Brod
20. 01. Jih starší žáci Turnaj č. 4 Gepardi Brno
26. 01. ČR junioři Turnaj č. 4 Vyškov
26. 01. Východ dorostenci Turnaj č. 4 Domanín
26. 01. Západ elévové Turnaj č. 3 Boskovice
26. 01. Západ muži Turnaj č. 3 Boskovice
27. 01. Sever muži Turnaj č. 3 Havířov
27. 01. Západ starší žáci Turnaj č. 5 Bořitov

Únor

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
09. 02. Východ muži Turnaj č. 5 Uherský Brod
16. 02. Východ mladší žáci Turnaj č. 5 Nivnice
17. 02. Východ starší žáci Turnaj č. 5 Hustopeče nad Bečvou
23. 02. Střed mladší žáci Turnaj č. 5 Gepardi Brno
23. 02. Jih muži Turnaj č. 5 Koblížci Žarošice
23. 02. ČR ženy Turnaj č. 4 Boskovice
24. 02. Jih mladší žáci Turnaj č. 5 Šlapanice
24. 02. ČR předpřípravka Turnaj č. 4 Valtice
24. 02. Západ mladší žáci Turnaj č. 4 Adamov
24. 02. Západ dorostenci Turnaj č. 5 Husovice

Březen

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
02. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 5 Florbal Hodonín
02. 03. ČR junioři Turnaj č. 5 Dolní Bojanovice
03. 03. Západ elévové Turnaj č. 4 Brno-Bohunice
09. 03. Sever muži Turnaj č. 4 Saros Olomouc
10. 03. Střed muži Turnaj č. 4 Sokol Velatice
10. 03. Východ mladší žáci Turnaj č. 6 Vizovice
10. 03. Východ dorostenci Turnaj č. 5 Vizovice
16. 03. Východ starší žáci Turnaj č. 6 Vizovice
16. 03. ČR předpřípravka Turnaj č. 5 Vyškov
16. 03. Východ muži Turnaj č. 6 Vizovice
16. 03. Východ elévové Turnaj č. 5 Dolní Bojanovice
16. 03. Západ starší žáci Turnaj č. 6 Vyškov
23. 03. Západ dorostenci Turnaj č. 6 Kunštát
23. 03. Západ muži Turnaj č. 4 Kunštát
24. 03. Jih mladší žáci Turnaj č. 6 Florbal Hodonín
30. 03. Jih starší žáci Turnaj č. 6 Šlapanice
30. 03. Západ elévové Turnaj č. 5 Nové Město na Moravě
30. 03. Jih muži Turnaj č. 6 Bzenec

Duben

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
06. 04. Východ dorostenci Turnaj č. 6 Veřovice
06. 04. Východ mladší žáci Turnaj č. 7 Slovácko
06. 04. Západ mladší žáci Turnaj č. 5 Boskovice
07. 04. Střed mladší žáci Turnaj č. 6 Ivančice
07. 04. Západ dorostenci Turnaj č. 7 Dolní Bojanovice
13. 04. ČR ženy Turnaj č. 5 Znojmo
13. 04. Východ starší žáci Turnaj č. 7 Slovácko
13. 04. Jih starší žáci Turnaj č. 7 Koryčany
13. 04. ČR předpřípravka Turnaj č. 6 Hustopeče nad Bečvou
14. 04. Západ starší žáci Turnaj č. 7 Boskovice
14. 04. ČR junioři Turnaj č. 6 Blansko
14. 04. Sever muži Turnaj č. 5 Ostrava - Stará Bělá
14. 04. Západ muži Turnaj č. 5 Boskovice
27. 04. Východ muži Turnaj č. 7 Zlín
28. 04. Střed muži Turnaj č. 5 Kuřim
28. 04. Jih mladší žáci Turnaj č. 7 Dolní Bojanovice
28. 04. Střed mladší žáci Turnaj č. 7 Brno-Řečkovice

Květen

TermínRegionKategorieTurnajPořadatelInfo
04. 05. Jih muži Turnaj č. 7 Šardice
04. 05. ČR předpřípravka Turnaj č. 7 Brno-Bohunice
04. 05. ČR junioři Turnaj č. 7 FBC Dragons

Seznam již odehraných turnajů

TermínRegionKategorieTurnajInfo
00. 00. Sever muži Turnaj č. 1 Hranice
00. 00. Jih muži Turnaj č. 2 Milotice

Září

TermínRegionKategorieTurnajInfo
22. 09. Střed mladší žáci Turnaj č. 1 Brno-Bohunice
22. 09. Východ mladší žáci Turnaj č. 1 Uherský Brod
22. 09. ČR junioři Turnaj č. 1 Domanín
23. 09. Jih mladší žáci Turnaj č. 1 Moutnice
29. 09. Východ starší žáci Turnaj č. 1 Kašava

Říjen

TermínRegionKategorieTurnajInfo
06. 10. Střed mladší žáci Turnaj č. 2 Gepardi Brno
06. 10. Východ dorostenci Turnaj č. 1 Kněždub
06. 10. ČR předpřípravka Turnaj č. 1 Gepardi Brno
07. 10. Jih muži Turnaj č. 1 Sokol Hodonín
07. 10. Západ muži Turnaj č. 1 Blansko
07. 10. Západ dorostenci Turnaj č. 1 Šlapanice
13. 10. ČR ženy Turnaj č. 1 Těšany
13. 10. Východ elévové Turnaj č. 1 Florbal Hodonín
13. 10. Západ mladší žáci Turnaj č. 1 Olešnice
13. 10. Západ elévové Turnaj č. 1 Brno-Řečkovice
14. 10. Jih starší žáci Turnaj č. 1 Florbal Sivice
14. 10. Střed muži Turnaj č. 1 Blansko
20. 10. Západ starší žáci Turnaj č. 1 Olešnice
20. 10. Východ muži Turnaj č. 1 Kašava
20. 10. Východ mladší žáci Turnaj č. 2 Domanín
21. 10. ČR junioři Turnaj č. 2 Boskovice
21. 10. Jih mladší žáci Turnaj č. 2 Moutnice

Listopad

TermínRegionKategorieTurnajInfo
03. 11. Východ starší žáci Turnaj č. 2 Domanín
03. 11. Západ mladší žáci Turnaj č. 2 Blansko
10. 11. Střed mladší žáci Turnaj č. 3 Vyškov
10. 11. ČR předpřípravka Turnaj č. 2 Dolní Bojanovice
11. 11. Západ dorostenci Turnaj č. 2 Brno-Židenice
17. 11. Západ elévové Turnaj č. 2 Nové Město na Moravě
17. 11. Východ mladší žáci Turnaj č. 3 Uherský Brod
18. 11. Východ elévové Turnaj č. 2 Valtice
18. 11. Západ starší žáci Turnaj č. 2 Adamov
18. 11. ČR ženy Turnaj č. 2 Moutnice
18. 11. Jih starší žáci Turnaj č. 2 Dolní Bojanovice
24. 11. Sever muži Turnaj č. 2 Olomouc
24. 11. Střed muži Turnaj č. 2 Kuřim
24. 11. Východ dorostenci Turnaj č. 2 Slovácko
25. 11. Jih muži Turnaj č. 3 Dolní Bojanovice
25. 11. Východ muži Turnaj č. 2 Sokol Valašské Klobouky
25. 11. Jih mladší žáci Turnaj č. 3 Sokol Velatice

Prosinec

TermínRegionKategorieTurnajInfo
01. 12. Východ starší žáci Turnaj č. 3 Nivnice
01. 12. ČR junioři Turnaj č. 3 Brno-Židenice
09. 12. Západ starší žáci Turnaj č. 3 Žďár nad Sázavou