Orelská florbalová liga

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 4 4 0 0 28 6 12
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 2 2 0 0 24 6 6
3 Kašava 2 2 0 0 16 5 6
4 Domanín 4 1 0 3 18 28 3
5 Nivnice 4 1 0 3 18 41 3
6 Vizovice 4 2 0 2 19 20 0
7 Orel Hustopeče nad Bečvou 4 0 0 4 6 23 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice nepřijetí na turnaj 6

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Gepardi DDM Helceletka Brno 2 2 0 0 18 0 6
2 Koryčany 2 2 0 0 12 9 6
3 SK Sivice 2 1 0 1 4 13 3
4 FBC Rousínov 2 0 1 1 7 8 2
5 Florbal Hodonín 2 0 1 1 10 11 1
6 Dolní Bojanovice 0 0 0 0 0 0 0
7 Šlapanice 2 0 0 2 3 13 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBC Rousínov výhra na nájezdy -1

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice 2 2 0 0 22 4 6
2 FBC Sokol Adamov - TJ Bukovinka 2 2 0 0 17 4 6
3 Vyškov 2 1 0 1 8 8 3
4 Olešnice 2 0 1 1 7 15 2
5 Bořitov 2 0 1 1 5 22 1
6 1. FBC Sokol Husovice 0 0 0 0 0 0 0
7 Žďár nad Sázavou 2 0 0 2 5 11 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Olešnice výhra na nájezdy -1

Střed / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 6 5 1 0 56 16 16
2 Gepardi DDM Helceletka Brno Gold 6 5 0 1 83 20 15
3 K1 Florbal Židenice 4 3 1 0 44 12 10
4 Orel Pitbulls Ivančice 4 2 0 2 33 36 6
5 Brno-Bohunice 6 1 0 5 30 59 3
6 Gepardi DDM Helceletka Brno Blue 6 1 0 5 20 67 3
7 Orel Brno-Řečkovice 4 0 0 4 9 65 0

Jih / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Aligators G 4 3 0 1 28 5 9
2 Florbal Hodonín 4 3 0 1 28 10 9
3 Dolní Bojanovice 4 3 0 1 12 19 9
4 FbC Aligators 4 2 0 2 17 27 6
5 TJ Sokol Velatice 2 1 0 1 11 12 3
6 Šlapanice 2 0 0 2 5 10 0
7 TJ Holubice 4 0 0 4 11 29 0

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 4 4 0 0 51 5 12
2 FBC Sokol Adamov - TJ Bukovinka 4 4 0 0 36 15 12
3 Olešnice 4 2 0 2 27 12 6
4 FBO Orel Boskovice 4 1 0 3 14 37 3
5 Bořitov 4 1 0 3 12 36 3
6 Blansko 4 0 0 4 6 41 0

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 4 4 0 0 87 8 12
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 3 3 0 0 63 7 9
3 Nivnice 2 2 0 0 40 6 6
4 Vizovice 2 2 0 0 33 4 6
5 Korytná 5 1 1 3 42 69 5
6 Havířov 6 0 1 5 19 103 1
7 Domanín 4 0 0 4 11 98 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Korytná výhra na nájezdy -1

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kněždub 2 2 0 0 21 1 6
2 FBC SLOVÁCKO 2 2 0 0 17 0 6
3 Vizovice 3 1 0 2 11 14 3
4 Domanín 0 0 0 0 0 0 0
4 Havířov 0 0 0 0 0 0 0
5 Veřovice 3 0 0 3 2 36 0

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 4 4 0 0 35 9 12
2 Vyškov 4 3 0 1 24 12 9
3 Kunštát 2 2 0 0 7 2 6
4 Šlapanice 4 1 1 2 13 19 4
5 1. FBC Sokol Husovice 2 1 0 1 9 12 3
6 Dolní Bojanovice 4 0 1 3 11 19 2
7 Brno-Židenice 4 0 0 4 5 31 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Dolní Bojanovice výhra na nájezdy -1

ČR / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 4 3 0 1 28 8 9
2 Dolní Bojanovice 4 3 0 1 26 17 9
3 Blansko 4 3 0 1 22 17 9
4 Domanín 4 2 0 2 15 20 6
5 FBO Orel Boskovice 2 1 0 1 5 8 3
6 Brno-Židenice 2 0 0 2 3 15 0
7 FBC Dragons 4 0 0 4 12 26 -3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBC Dragons nepřijetí na turnaj 3

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 3 3 0 0 29 3 9
2 FBO Orel Boskovice 3 2 0 1 21 8 6
3 Nové Město na Moravě 3 0 1 2 1 25 2
4 Brno-Bohunice 3 0 1 2 2 17 1
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nové Město na Moravě výhra na nájezdy -1

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 3 3 0 0 25 2 9
2 Florbal Hodonín 3 2 0 1 9 6 6
3 Domanín 3 0 1 2 4 17 2
4 FBC Valtice 3 0 1 2 5 18 1
5 Dolní Bojanovice 0 0 0 0 0 0 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Domanín výhra na nájezdy -1

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kunštát 2 2 0 0 13 3 6
2 Blansko B 2 1 1 0 13 6 4
3 Bořitov 2 1 0 1 8 6 3
4 FBO Orel Boskovice B 2 1 0 1 5 4 3
5 FBO Orel Boskovice A 2 0 1 1 7 12 1
6 Olešnice 2 0 0 2 3 18 0

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 2 2 0 0 29 3 6
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 2 2 0 0 20 5 6
3 Kašava 2 1 0 1 11 14 3
4 Vizovice 2 0 1 1 8 17 2
5 Štítenští apoštolové od sv. Jana 2 0 1 1 7 15 1
6 Sweedland Sokol Valašské Klobouky A 0 0 0 0 0 0 0
7 Sweedland Sokol Valašské Klobouky B 2 0 0 2 4 25 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice výhra na nájezdy -1

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Blansko A 2 2 0 0 18 8 6
2 Kuřim A 2 2 0 0 15 6 6
3 Kuřim B 2 1 0 1 7 13 3
4 Těšany 2 0 1 1 11 16 2
5 1. FBC Sokol Husovice 2 0 1 1 14 17 1
6 TJ Sokol Velatice 2 0 0 2 7 12 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Těšany výhra na nájezdy -1

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sokol Hodonín 2 2 0 0 20 0 6
2 Dolní Bojanovice 2 2 0 0 19 4 6
3 X-TEAM Bzenec 2 2 0 0 16 3 6
4 Koryčany 0 0 0 0 0 0 0
5 FBC Milotice 2 0 0 2 4 10 0
6 DMFC Šardice 2 0 0 2 0 20 0
7 Koblížci Žarošice 2 0 0 2 3 25 0

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Těšany 3 2 1 0 10 7 8
2 Rockets Znojmo 3 2 0 1 9 7 6
3 FBO Orel Boskovice 3 1 1 1 8 7 4
4 Orel Moutnice 0 0 0 0 0 0 0
5 Brno-Židenice 3 0 0 3 2 8 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Těšany výhra na nájezdy -1

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody