Orelská florbalová liga

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Šlapanice 4 4 0 0 26 5 12
2 SK Sivice 4 2 0 2 31 14 6
3 Orel Vyškov 2 2 0 0 18 2 6
4 1. FBC Sokol Husovice 4 2 0 2 15 17 6
5 Orel Dolní Bojanovice 2 1 0 1 13 13 3
6 FBC Rousínov 4 1 0 3 25 29 3
7 Orel Koryčany 4 0 0 4 4 52 0

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Olešnice 4 4 0 0 39 9 12
2 TJ Sokol Adamov 4 2 1 1 28 10 8
3 FBO Orel Boskovice 4 2 1 1 17 15 7
4 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 2 1 0 1 14 14 3
5 Orel Blansko 4 1 0 3 15 41 3
6 Orel Bořitov 2 0 0 2 4 10 0
7 Orel Brno-Řečkovice 2 0 0 2 2 20 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
TJ Sokol Adamov výhra na nájezdy -1

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Nivnice 3 3 0 0 48 1 9
2 Orel Kašava 3 2 0 1 20 15 6
3 Orel Hustopeče nad Bečvou 3 1 0 2 17 24 3
4 FBC Slovácko 0 0 0 0 0 0 0
5 Orel Domanín 3 0 0 3 4 49 0

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Nové Město na Moravě 4 4 0 0 47 16 12
2 FBO Orel Boskovice 4 3 0 1 41 16 9
3 TJ Sokol Adamov 4 3 0 1 38 22 9
4 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 4 1 0 3 22 31 3
5 Orel Brno-Bohunice 4 1 0 3 22 33 3
6 Orel Bořitov 4 0 0 4 4 56 0

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 6 6 0 0 99 11 18
2 Florbal Hodonín 6 4 0 2 49 31 12
3 Korytná 6 3 0 3 41 57 9
4 Orel Nivnice 4 2 0 2 31 20 6
5 Orel Dolní Bojanovice 4 2 0 2 21 21 6
6 Orel Vizovice 6 1 0 5 19 76 3
7 Orel Koryčany 4 0 0 4 14 58 0

Střed / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 6 5 0 1 44 18 15
2 Orel Vyškov 6 5 0 1 42 26 15
3 Orel Pitbulls Ivančice 4 3 0 1 32 13 9
4 Orel Šlapanice 4 2 0 2 20 31 6
5 FBC Skalica 4 1 0 3 20 30 3
6 TJ Sokol Velatice 6 1 0 5 34 46 3
7 K1 Florbal Židenice 6 1 0 5 21 49 3

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Nové Město na Moravě 4 4 0 0 32 7 12
2 Orel Vyškov 4 3 0 1 29 8 9
3 TJ Sokol Adamov 4 3 0 1 25 22 9
4 Orel Žďár nad Sázavou 4 2 0 2 24 21 6
5 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 4 0 0 4 11 28 0
6 FBC Dragons 4 0 0 4 3 38 0

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4 4 0 0 45 8 12
2 FBC Slovácko 4 3 0 1 32 17 9
3 Orel Dolní Bojanovice 4 3 0 1 22 14 9
4 Orel Vizovice 4 2 0 2 23 27 6
5 Orel Koryčany 4 0 0 4 9 27 0
6 Orel Veřovice 4 0 0 4 9 47 0

Západ / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Blansko 3 3 0 0 19 2 9
2 FBO Orel Boskovice 3 1 1 1 6 9 5
3 FBC Skalica 3 0 2 1 3 13 3
4 Orel Brno-Židenice 3 0 1 2 6 10 1
5 Orel Vyškov 0 0 0 0 0 0 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBO Orel Boskovice výhra na nájezdy -1
FBC Skalica výhra na nájezdy -1

Východ / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Sokol Valašské Klobouky 6 4 0 2 25 25 12
2 Black Bears Veselí nad Moravou 3 3 0 0 26 3 9
3 Orel Havířov 3 3 0 0 26 8 9
4 Orel Koryčany 6 2 0 4 17 31 6
5 Orel Hustopeče nad Bečvou 6 0 0 6 2 29 -3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Hustopeče nad Bečvou nepřijetí na turnaj 3

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC Skalica 2 2 0 0 34 5 6
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 2 2 0 0 11 5 6
3 Florbal Hodonín 2 1 0 1 7 5 3
4 Orel Koryčany 2 1 0 1 10 9 3
5 Orel Domanín 2 0 0 2 8 22 0
6 Orel Dolní Bojanovice 2 0 0 2 4 28 0

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 3 2 1 0 19 7 8
2 FBO Orel Boskovice 3 2 0 1 11 7 6
3 SVČ Odry 3 1 1 1 5 4 4
4 Orel Vyškov 0 0 0 0 0 0 0
5 Orel Brno-Bohunice 3 0 0 3 4 21 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Brno-Řečkovice výhra na nájezdy -1

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Kuřim 6 4 1 1 51 16 14
2 TJ Sokol Třebíč 6 4 1 1 56 26 13
3 Orel Blansko A 4 4 0 0 55 20 12
4 Orel Šlapanice 4 2 0 2 20 26 6
5 TJ Sokol Velatice 6 2 0 4 21 43 6
6 Orel Bořitov/VF TEAM 6 1 0 5 21 57 3
7 Orel Těšany 4 0 0 4 8 44 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Kuřim výhra na nájezdy -1

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Saros Olomouc 4 4 0 0 34 12 12
2 Orel Havířov 4 3 0 1 40 18 9
3 Orel Hranice 2 2 0 0 31 2 6
4 Orel Ostrava Stará-Bělá 4 1 0 3 19 38 3
5 FBC Chaloupka Olomouc 2 0 0 2 5 28 0
6 Kelč 4 0 0 4 11 42 0

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Sokol Hodonín 4 4 0 0 30 9 12
2 Black Bears Veselí nad Moravou 4 2 0 2 28 18 6
3 Orel Dolní Bojanovice A 2 2 0 0 15 6 6
4 Orel Koryčany 4 1 1 2 18 22 5
5 FBC Milotice 4 1 0 3 11 28 3
6 Orel Dolní Bojanovice B 2 0 1 1 7 9 1
7 Koblížci Žarošice 2 0 0 2 5 22 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Koryčany výhra na nájezdy -1

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice 3 3 0 0 34 10 9
2 Orel Bořitov A 3 3 0 0 33 12 9
3 Orel Kunštát 4 2 0 2 47 17 6
4 Orel Blansko B 2 2 0 0 10 4 6
5 Orel Blansko C 4 0 1 3 10 49 2
6 Orel Brno-Obřany 2 0 1 1 4 11 1
7 Orel Nové Město na Moravě 4 0 0 4 13 48 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Blansko C výhra na nájezdy -1

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sweedland 2 1 1 0 11 8 4
2 Orel Kašava 2 1 0 1 13 9 3
3 TJ Sokol Valašské Klobouky 2 1 0 1 17 15 3
4 Orel Zlín 2 1 0 1 13 14 3
5 Orel Vizovice 2 1 0 1 11 16 3
6 Florbal DDM Luhačovice 2 0 1 1 13 16 1

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Sokol Třebíč 3 3 0 0 16 6 9
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 3 2 0 1 14 10 6
3 Rockets Znojmo 3 1 0 2 10 13 3
4 Orel Těšany 0 0 0 0 0 0 0
5 FBO Orel Boskovice 3 0 0 3 4 15 0

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody