Orelská florbalová liga

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov A 12 11 0 1 127 20 33
2 Dolní Bojanovice 12 11 0 1 117 33 33
3 Těšany 12 7 0 5 88 74 21
4 Brno - Židenice 12 5 2 5 76 73 17
5 Vyškov B 12 4 1 7 47 73 13
6 TJ Sokol Velatice 12 1 1 10 36 127 4
7 Šlapanice 12 0 2 10 26 127 2

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kunštát 12 9 2 1 70 27 29
2 Nové Město na Moravě 12 7 1 4 66 35 22
3 Blansko 12 5 2 5 33 39 17
4 Boskovice 12 5 1 6 50 49 16
5 Žďár nad Sázavou 12 0 2 10 32 101 2

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 12 0 0 108 33 36
2 Uherské Hradiště 12 7 1 4 59 51 22
3 Kněždub 12 7 1 4 64 49 22
4 Zlín 12 6 1 5 74 56 19
5 Domanín 12 5 2 5 73 52 17
6 Hustopeče nad Bečvou 12 1 1 10 28 97 4
7 Havířov 12 1 0 11 32 100 3

Jih / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 12 12 0 0 87 7 36
2 Šlapanice 12 6 2 4 39 46 20
3 SK Florbal Sivice 12 4 1 7 47 39 13
4 Křenovice 12 0 1 11 13 94 1

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sokol Adamov 12 12 0 0 98 15 36
2 Boskovice 12 6 2 4 46 40 20
3 Nové Město na Moravě 12 6 2 4 43 45 20
4 Brno - Řečkovice 12 2 2 8 13 46 8
5 Brno - Bohunice 12 0 2 10 18 72 2

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 8 0 2 103 14 24
2 Domanín 10 7 0 3 67 34 21
3 Nivnice 10 8 0 2 89 18 18
4 Dolní Bojanovice A 10 4 0 6 41 53 12
5 Vizovice 10 3 0 7 16 58 9
6 Dolní Bojanovice B 10 0 0 10 1 127 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nivnice Nedojetí na turnaj 6

Jih / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Moutnice 12 10 1 1 59 27 31
2 Dolní Bojanovice 12 6 0 6 52 34 18
3 Vyškov 12 5 1 6 52 37 16
4 Křenovice 12 4 1 7 29 63 13
5 Brno - Židenice 12 3 1 8 25 56 10

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Boskovice 12 10 1 1 57 11 31
2 Nové Město na Moravě 12 6 4 2 32 16 22
3 Kuřim 12 4 2 6 26 36 14
4 Brno - Bohunice 12 0 1 11 11 63 1

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 9 1 2 78 32 28
2 Kašava 12 6 1 5 68 56 19
3 Sweedland Sokol Valašské Klobouky 12 7 0 5 64 54 18
4 Domanín 12 5 0 7 51 79 15
5 Vizovice 12 2 0 10 41 81 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Sweedland Sokol Valašské Klobouky Nedojetí na turnaj 3

ČR / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Boskovice 12 11 1 0 105 23 34
2 Šlapanice 12 10 1 1 111 41 31
3 Sokol Adamov 12 6 0 6 67 57 18
4 Chřestýši Ivančice 12 5 0 7 55 52 15
5 Olešnice 12 4 0 8 61 87 12
6 Žďár nad Sázavou 12 3 0 9 42 73 9
7 Těšany 12 2 0 10 25 127 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Chřestýši Ivančice neoprávněný start hráče Ivančic, Těšany : Chřestýši Ivančice 5:0 kon. 0

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sokol Adamov 12 11 0 1 87 25 33
2 Nové Město na Moravě 12 9 1 2 62 29 28
3 TJ Bukovinka 12 7 0 5 62 36 21
4 Brno - Bohunice 12 7 0 5 62 63 21
5 Brno - Židenice 12 5 0 7 45 66 15
6 Těšany 12 2 0 10 30 87 6
7 Blansko 12 0 1 11 20 62 1

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 8 0 2 77 5 24
2 Domanín 10 5 2 3 43 36 17
3 Kněždub 10 5 2 3 28 31 17
4 Hustopeče nad Bečvou 10 4 2 4 32 25 14
5 Dolní Bojanovice 10 2 4 4 15 33 10
6 Havířov 10 0 2 8 8 73 2

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 12 10 0 2 114 39 30
2 FbC LEXX Orel Uherský Brod 12 10 0 2 93 31 30
3 Snipers Slavičín 12 7 1 4 65 51 22
4 X - TEAM Bzenec 12 6 0 6 60 62 18
5 Sokol Bojkovice 12 5 1 6 54 62 16
6 Vizovice 12 3 0 9 55 86 9
7 FBK Kunovští Orli B 12 0 0 12 33 127 0

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Blansko A 12 10 0 2 89 56 30
2 Kuřim 12 10 0 2 79 42 30
3 Brno - Bohunice 12 4 1 7 56 68 13
4 Jäger team Ivančice 12 3 1 8 48 70 10
5 FBK Orel Obřany 12 2 0 10 36 72 6

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Hranice 10 8 0 2 61 38 24
2 Havířov 10 6 0 4 54 32 18
3 Ostrava - Stará Bělá 10 5 2 3 48 40 17
4 Odry 10 5 1 4 56 46 16
5 FBC Orel Kelč 10 4 1 5 51 51 13
6 Stěbořice 10 0 0 10 16 79 0

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Dolní Bojanovice 10 7 0 3 64 26 21
2 Těšany 10 7 0 3 54 54 21
3 Velké Němčice 10 6 1 3 61 45 19
4 TJ Sokol Velatice 10 4 0 6 36 46 12
5 Moutnice 10 3 1 6 37 47 10
6 DDM Pretorians Ždánice 10 2 0 8 38 72 6

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Boskovice 10 8 1 1 60 32 25
2 Kunštát 10 7 2 1 48 22 23
3 Žďár nad Sázavou 10 4 2 4 43 52 14
4 Bořitov 10 4 1 5 35 39 13
5 Blansko B 10 2 3 5 29 33 9
6 Nové Město na Moravě 10 0 1 9 26 63 -5
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nové Město na Moravě nedojetí na turnaj 6

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Brno - Bohunice 10 9 1 0 62 12 28
2 Fbc Aligators Orel Šitbořice 10 6 1 3 59 24 19
3 FbC LEXX Orel Uherský Brod 10 5 2 3 33 25 17
4 Těšany 10 5 1 4 37 29 16
5 Boskovice 10 1 1 8 20 71 4
6 Sokol Bučovice 10 1 0 9 18 68 3