Orelská florbalová liga

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 10 8 0 2 65 30 24
2 Těšany 10 7 1 2 71 37 22
3 F.A.T.R. Dubňany 10 6 0 4 71 41 18
4 Dolní Bojanovice 10 6 0 4 64 51 18
5 Šlapanice 10 1 1 8 37 89 4
6 TJ Sokol Velatice 10 1 0 9 42 102 3

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Chřestýši - Orel Ivančice 12 11 0 1 101 32 33
2 Blansko 12 8 1 3 81 45 25
3 Boskovice 12 8 1 3 71 34 25
4 Brno-Židenice 12 4 1 7 49 71 13
5 Kunštát 12 4 1 7 62 56 7
6 Brno-Řečkovice 12 3 0 9 34 93 6
7 Žďár nad Sázavou 12 2 0 10 41 108 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Brno-Řečkovice nepřijetí na turnaj 3
Kunštát nepřijetí na turnaj 6
Žďár nad Sázavou nepřijetí na turnaj 3

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kněždub 12 12 0 0 104 20 36
2 Uherské Hradiště 12 10 0 2 82 38 30
3 Domanín 12 7 0 5 65 61 21
4 Nivnice 12 5 0 7 47 48 9
5 Havířov 12 3 0 9 53 96 9
6 Zlín 12 3 0 9 30 68 6
7 Vizovice 12 2 0 10 34 84 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Zlín nepřijetí na turnaj 3
Nivnice nepřijetí na turnaj 6

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Boskovice 12 10 1 1 67 20 31
2 Sokol Adamov 12 9 2 1 69 33 29
3 Nové Město na Moravě 12 4 1 7 50 43 13
4 Olešnice 12 2 3 7 37 70 9
5 TJ Bukovinka 12 1 1 10 16 73 4

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Uherské Hradiště 12 11 0 1 94 19 33
2 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 12 9 0 3 94 31 27
3 Zlín 12 6 1 5 75 70 19
4 Kašava 12 6 1 5 93 57 19
5 Vizovice 12 6 0 6 67 58 18
6 Havířov 12 2 0 10 56 117 6
7 Hustopeče nad Bečvou 12 1 0 11 26 127 3

Jih / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Šlapanice 12 9 0 3 57 20 27
2 Brno-Židenice 12 8 2 2 72 29 26
3 Brno-Bohunice 12 8 1 3 64 46 25
4 Dolní Bojanovice 12 5 0 7 53 39 15
5 Těšany 12 3 1 8 27 64 10
6 Domanín 12 5 0 7 37 51 9
7 Křenovice 12 2 0 10 30 91 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Domanín nepřijetí na turnaj 6

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 12 12 0 0 69 26 36
2 Boskovice 12 5 3 4 34 37 18
3 Kuřim 12 5 3 4 41 35 18
4 Gepardi Brno 12 3 1 8 29 49 10
5 F.A.T.R. Dubňany 12 1 1 10 24 50 4

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Dolní Bojanovice 12 11 1 0 95 32 34
2 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 12 8 1 3 97 50 25
3 Snipers Slavičín 12 4 0 8 54 67 12
4 Sweedland Sokol Valašské Klobouky 12 3 0 9 38 82 9
5 Domanín 12 3 0 9 46 99 9

ČR / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Boskovice 12 12 0 0 100 38 36
2 Dolní Bojanovice 12 9 1 2 80 47 28
3 Sokol Hodonín 12 7 0 5 66 56 21
4 Žďár nad Sázavou 12 6 1 5 47 42 19
5 Brno-Židenice 12 3 0 9 40 64 9
6 Vyškov 12 3 0 9 52 69 9
7 Těšany 12 1 0 11 47 116 3

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 12 8 1 3 52 18 25
2 Nové Město na Moravě 12 7 2 3 59 36 23
3 Brno-Bohunice 12 6 3 3 41 32 21
4 Brno-Řečkovice 12 5 2 5 34 29 17
5 Kunštát 12 0 0 12 5 76 0

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 12 11 0 1 101 12 33
2 Kněždub 12 8 1 3 73 20 25
3 Hustopeče nad Bečvou 12 5 2 5 38 63 17
4 Dolní Bojanovice 12 3 0 9 23 55 9
5 Domanín 12 1 1 10 27 112 4

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kuřim 10 9 0 1 69 27 27
2 Blansko A 10 7 0 3 91 52 21
3 Blansko B 10 6 1 3 41 32 19
4 Brno-Bohunice 10 3 1 6 48 64 10
5 Křenovice 10 3 0 7 41 61 9
6 TJ Sokol Velatice 10 1 0 9 30 84 3

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Hranice 12 12 0 0 81 20 36
2 Ostrava-Stará Bělá 12 5 1 6 62 50 16
3 Havířov 12 4 0 8 38 61 12
4 FBC Orel Kelč 12 2 1 9 24 74 7

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Moutnice 10 8 0 2 68 20 24
2 Dolní Bojanovice 10 7 0 3 61 29 21
3 DDM Pretorians Ždánice 10 6 1 3 47 51 19
4 Velké Němčice 10 5 0 5 53 49 12
5 Těšany 10 2 2 6 28 57 8
6 Koryčany 10 0 1 9 15 66 -5
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Velké Němčice nepřijetí na turnaj 3
Koryčany nepřijetí na turnaj 6

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kunštát 10 8 1 1 91 25 25
2 Boskovice 10 8 0 2 72 29 24
3 Bořitov 10 5 2 3 44 34 17
4 Nové Město na Moravě 10 3 0 7 34 76 9
5 Olešnice 10 1 1 8 34 93 4
6 Žďár nad Sázavou 10 3 0 7 38 56 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Žďár nad Sázavou nepřijetí na turnaj 6

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 10 9 0 1 110 34 27
2 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 10 9 0 1 78 32 27
3 Vizovice 10 6 0 4 62 65 18
4 Sokol Bojkovice 10 3 1 6 47 80 10
5 Sweedland Sokol Valašské Klobouky 10 2 1 7 53 79 7
6 Nivnice 10 0 0 10 24 84 -6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nivnice nepřijetí na turnaj 6

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Brno-Bohunice 10 8 1 1 60 12 25
2 Fbc LEXX Orel Uherský Brod 10 7 2 1 45 10 23
3 Těšany 10 7 1 2 54 17 22
4 Boskovice 10 4 0 6 41 42 12
5 Brno-Židenice 10 0 2 8 19 77 -1
6 Sokol Bučovice 10 0 2 8 14 75 -7
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Brno-Židenice nepřijetí na turnaj 3
Sokol Bučovice nepřijetí na turnaj 6
Sokol Bučovice nepřijetí na turnaj 3

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody