Orelská florbalová liga

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice 10 8 0 2 78 30 24
2 Brno-Židenice 10 7 0 3 55 35 21
3 Žďár nad Sázavou 10 6 1 3 57 62 19
4 Vyškov 10 5 0 5 44 38 15
5 TJ Sokol Velatice 10 2 0 8 32 67 6
6 FBC Rousínov 10 1 1 8 29 63 4

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kašava 12 10 0 2 79 54 30
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 12 9 1 2 107 25 28
3 FBC SLOVÁCKO 12 9 0 3 95 33 27
4 Vizovice 12 7 1 4 96 42 22
5 FBK Spartak Hluk 12 2 1 9 34 96 7
6 Kněždub 12 2 1 9 43 117 7
7 Domanín 12 1 0 11 20 107 3

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Aligators 12 11 0 1 92 39 33
2 Dolní Bojanovice U15 12 9 0 3 77 25 27
3 Gepardi DDM Helceletka Brno 12 7 1 4 37 47 22
4 Šlapanice 12 7 0 5 60 37 21
5 F.A.T.R. Dubňany 12 4 2 6 52 50 14
6 Těšany 12 2 1 9 27 90 7
7 Dolní Bojanovice U14 12 0 0 12 29 86 0

Střed / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Gepardi DDM Helceletka Brno Gold 12 10 1 1 103 39 31
2 Vyškov 12 10 0 2 83 40 30
3 SK Sivice 12 6 2 4 75 58 20
4 K1 Florbal Židenice 12 6 1 5 69 63 19
5 Orel Pitbulls Ivančice 12 3 3 6 60 63 12
6 Gepardi DDM Helceletka Brno Blue 12 2 0 10 39 94 6
7 TJ Sokol Velatice 12 1 1 10 44 116 4

Jih / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Šlapanice 10 7 2 1 62 28 23
2 FbC Aligators 10 6 1 3 57 29 19
3 T.J. Sokol Strážnice 10 5 3 2 55 41 18
4 Florbal Hodonín 10 4 2 4 45 36 14
5 Dolní Bojanovice 10 3 2 5 28 56 11
6 Křenovice 10 0 0 10 22 79 0

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Olešnice 12 11 1 0 106 42 34
2 Sokol Adamov 12 9 1 2 77 28 28
3 Nové Město na Moravě 12 7 1 4 78 61 22
4 Brno-Bohunice 12 6 1 5 70 53 19
5 FBO Orel Boskovice 12 4 1 7 51 67 13
6 Brno-Řečkovice 12 1 2 9 38 81 5
7 Bořitov 12 0 1 11 23 111 1

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 12 10 1 1 121 28 31
2 Nivnice 12 9 1 2 127 38 28
3 FBC SLOVÁCKO 12 8 1 3 127 54 25
4 Kněždub 12 6 1 5 115 57 19
5 Havířov 12 4 0 8 73 127 12
6 Vizovice 12 3 0 9 60 123 9
7 Zlín 12 0 0 12 19 127 0

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kněždub 12 9 2 1 69 29 29
2 FBC SLOVÁCKO 12 7 2 3 72 29 23
3 Havířov 12 3 3 6 56 69 12
4 Domanín 12 1 1 10 38 108 4

Jih / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Oslavany - Chřestýši Oslavany 12 12 0 0 65 22 36
2 Vyškov 12 6 2 4 47 35 20
3 Šlapanice 12 5 1 6 39 38 16
4 Brno-Židenice 12 2 3 7 27 38 9
5 Dolní Bojanovice 12 1 2 9 15 60 5

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 12 10 0 2 78 35 30
2 Kunštát 12 8 1 3 83 48 25
3 Blansko 12 5 1 6 49 44 16
4 Sokol Adamov 12 0 0 12 21 104 0

ČR / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Dolní Bojanovice 12 12 0 0 73 28 36
2 Vyškov 12 7 1 4 64 39 22
3 Kuřim 12 6 3 3 53 29 21
4 Koryčany 12 4 1 7 37 56 13
5 FBO Orel Boskovice 12 4 1 7 43 55 13
6 Sokol Hodonín 12 3 1 8 36 71 10
7 Brno-Židenice 12 2 1 9 42 70 7

Střed / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 12 10 2 0 75 34 32
2 Brno-Řečkovice 12 7 4 1 41 24 25
3 Brno-Bohunice 12 3 3 6 34 42 12
4 TJ Sokol Velatice 12 3 2 7 31 44 11
5 TJ Holubice 12 1 1 10 22 59 4

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice 18 15 2 1 97 35 47
2 Kuřim 18 11 3 4 105 57 36
3 Nové Město na Moravě 18 5 1 12 61 114 16
4 Blansko 18 1 2 15 24 81 -1
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Blansko Nepřijetí na turnaj 3
Blansko Nepřijetí na turnaj 3

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 12 11 0 1 106 27 33
2 Florbal Hodonín 12 10 0 2 73 18 30
3 Korytná 12 4 0 8 39 68 12
4 Dolní Bojanovice 12 4 0 8 26 60 12
5 Domanín 12 1 0 11 21 92 3

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sweedland Sokol Valašské Klobouky 12 9 0 3 121 55 27
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 12 9 0 3 93 56 27
3 Zlín 12 9 0 3 125 51 27
4 Vizovice 12 7 1 4 103 77 22
5 Štítenští apoštolové od sv. Jana 12 4 0 8 51 95 12
6 Sokol Bojkovice 12 2 0 10 57 117 6
7 Snipers Slavičín 12 1 1 10 42 127 4

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kuřim 10 10 0 0 91 23 30
2 Blansko A 10 6 0 4 69 56 18
3 Vyškov 10 5 0 5 64 58 15
4 TJ Sokol Velatice 10 5 0 5 49 45 15
5 Moutnice 10 2 1 7 28 53 4
6 Těšany 10 1 1 8 31 97 4
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Moutnice Nepřijetí na turnaj 3

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Hranice 12 11 0 1 112 40 33
2 Ostrava Stará-Bělá 12 6 0 6 58 79 18
3 Havířov 12 5 0 7 59 65 15
4 FBC Chaloupka Olomouc 12 2 0 10 47 92 6

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Dolní Bojanovice 10 10 0 0 89 17 30
2 Sokol Hodonín 10 8 0 2 68 24 24
3 Koblížci Žarošice 10 4 1 5 45 56 13
4 FBC Milotice 10 4 0 6 44 63 12
5 Koryčany 10 3 0 7 38 75 9
6 DMFC Šardice 10 0 1 9 27 76 1

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice B 12 9 1 2 64 36 28
2 Kunštát 12 8 2 2 81 47 26
3 FBO Orel Boskovice 12 8 1 3 60 36 25
4 Blansko B 12 6 0 6 52 40 18
5 Bořitov 12 5 0 7 69 71 15
6 Nové Město na Moravě 12 2 0 10 50 97 6
7 Olešnice 12 2 0 10 56 105 6

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Aligators C 12 12 0 0 62 9 36
2 FBO Orel Boskovice 12 7 2 3 41 27 23
3 Kuřim 12 3 2 7 9 28 11
4 Brno-Židenice 12 3 1 8 16 33 10
5 Šlapanice 12 1 3 8 14 45 6

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody