92018/2019 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Jih
Kategorie: muži
Sezóna: 2018/2019
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 X-TEAM Bzenec 4 4 0 0 29 7 12
2 Dolní Bojanovice 4 3 0 1 30 10 9
3 Sokol Hodonín 4 3 0 1 27 8 9
4 Koryčany 2 1 0 1 7 11 3
5 DMFC Šardice 4 1 0 3 6 28 3
6 FBC Milotice 4 0 0 4 6 19 0
7 Koblížci Žarošice 2 0 0 2 3 25 0

Turnaj č. 2

Pořadatel: Milotice

Termín: 00. 00. 0000 00:00

Místo:

DomácíHostéVýsledekZápis
Koblížci Žarošice FBC Milotice Zápis
Dolní Bojanovice Sokol Hodonín Zápis
Koryčany Koblížci Žarošice Zápis
Sokol Hodonín DMFC Šardice Zápis
Koryčany FBC Milotice Zápis
Dolní Bojanovice DMFC Šardice Zápis

Turnaj č. 1

Pořadatel: Sokol Hodonín

Termín: 07. 10. 2018 09:45

Místo: Lipová alej 4110/23, Hodonín

DomácíHostéVýsledekZápis
DMFC Šardice Sokol Hodonín 0:9 Zápis
Koblížci Žarošice Dolní Bojanovice 3:14 Zápis
DMFC Šardice X-TEAM Bzenec 0:11 Zápis
FBC Milotice Dolní Bojanovice 1:5 Zápis
Koblížci Žarošice Sokol Hodonín 0:11 Zápis
FBC Milotice X-TEAM Bzenec 3:5 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Dolní Bojanovice

Termín: 25. 11. 2018 09:45

Místo: Dolní Bojanovice 696 17, Školní 195

DomácíHostéVýsledekZápis
X-TEAM Bzenec Dolní Bojanovice 5:3 Zápis
FBC Milotice Sokol Hodonín 0:6 Zápis
Koryčany X-TEAM Bzenec 1:8 Zápis
FBC Milotice DMFC Šardice 2:3 Zápis
Sokol Hodonín Dolní Bojanovice 1:8 Zápis
Koryčany DMFC Šardice 6:3 Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Koryčany

Termín: 13. 01. 2019 10:30

Místo: ZŠ, Masarykova 161, 76805 Koryčany

DomácíHostéVýsledekZápis
Sokol Hodonín Koryčany Zápis
FBC Milotice Koblížci Žarošice Zápis
Sokol Hodonín X-TEAM Bzenec Zápis
DMFC Šardice FBC Milotice Zápis
Koblížci Žarošice Koryčany Zápis
X-TEAM Bzenec DMFC Šardice Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Koblížci Žarošice

Termín: 23. 02. 2019 09:00

Místo: Žarošice 321

DomácíHostéVýsledekZápis
Koblížci Žarošice X-TEAM Bzenec Zápis
DMFC Šardice Dolní Bojanovice Zápis
X-TEAM Bzenec Sokol Hodonín Zápis
Koryčany Dolní Bojanovice Zápis
Koblížci Žarošice DMFC Šardice Zápis
Koryčany Sokol Hodonín Zápis

Turnaj č. 6

Pořadatel: Bzenec

Termín: 30. 03. 2019 09:30

Místo: ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168

DomácíHostéVýsledekZápis
X-TEAM Bzenec FBC Milotice Zápis
Dolní Bojanovice Koryčany Zápis
Sokol Hodonín FBC Milotice Zápis
Dolní Bojanovice Koblížci Žarošice Zápis
X-TEAM Bzenec Koryčany Zápis
Koblížci Žarošice Sokol Hodonín Zápis

Turnaj č. 7

Pořadatel: Šardice

Termín: 04. 05. 2019 09:00

Místo: Sport centrum Želva Dubňany

DomácíHostéVýsledekZápis
DMFC Šardice Koryčany Zápis
X-TEAM Bzenec Koblížci Žarošice Zápis
FBC Milotice Koryčany Zápis
Dolní Bojanovice X-TEAM Bzenec Zápis
Koblížci Žarošice DMFC Šardice Zápis
Dolní Bojanovice FBC Milotice Zápis