92018/2019 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Východ
Kategorie: muži
Sezóna: 2018/2019
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 4 4 0 0 49 8 12
2 Vizovice 4 2 1 1 32 25 8
3 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4 2 0 2 29 24 6
4 Kašava 4 2 0 2 21 28 6
5 Sweedland Sokol Valašské Klobouky A 2 1 0 1 16 10 3
6 Štítenští apoštolové od sv. Jana 2 0 1 1 7 15 1
7 Sweedland Sokol Valašské Klobouky B 4 0 0 4 8 52 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice výhra na nájezdy -1

Turnaj č. 1

Pořadatel: Kašava

Termín: 20. 10. 2018 09:00

Místo: Sportovní hala Bánov, č. p. 507

DomácíHostéVýsledekZápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Kašava 4:8 Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Štítenští apoštolové od sv. Jana 10:2 Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zlín 0:17 Zápis
Vizovice Štítenští apoštolové od sv. Jana 5:5 Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Kašava 10:3 Zápis
Vizovice Zlín 3:12 Zápis

Turnaj č. 2

Pořadatel: Sokol Valašské Klobouky

Termín: 25. 11. 2018 10:00

Místo: SH Gymnázia, Komenského 60, V. Klobouky

DomácíHostéVýsledekZápis
Kašava Sweedland Sokol Valašské Klobouky A 7:6 Zápis
Vizovice FbC Floorbee Orel Uherský Brod 9:6 Zápis
Kašava Zlín 3:8 Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Vizovice 2:15 Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Sweedland Sokol Valašské Klobouky A 3:10 Zápis
Zlín Sweedland Sokol Valašské Klobouky B 12:2 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Apoštoli od sv. Jana

Termín: 15. 12. 2018 09:00

Místo: SH Gymnázia, Komenského 60, V. Klobouky

DomácíHostéVýsledekZápis
Zlín Štítenští apoštolové od sv. Jana Zápis
Vizovice Kašava Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Zlín Zápis
Vizovice Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis
Kašava Štítenští apoštolové od sv. Jana Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Sokol Valašské Klobouky

Termín: 19. 01. 2019 09:30

Místo: SH Gymnázia, Komenského 60, V. Klobouky

DomácíHostéVýsledekZápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Zápis
Zlín FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Vizovice Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana Zlín Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana Vizovice Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Uherský Brod

Termín: 09. 02. 2019 13:45

Místo: Sportovní hala Bánov, č. p. 507

DomácíHostéVýsledekZápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zlín Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Štítenští apoštolové od sv. Jana Zápis
Zlín Kašava Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Štítenští apoštolové od sv. Jana Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Kašava Zápis

Turnaj č. 6

Pořadatel: Vizovice

Termín: 16. 03. 2019 13:00

Místo: ZŠ T. G. Masaryka, Štefánikova 460, Bojkovice

DomácíHostéVýsledekZápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Vizovice Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana Kašava Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Kašava Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis
Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Vizovice Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana Sweedland Sokol Valašské Klobouky B Zápis

Turnaj č. 7

Pořadatel: Zlín

Termín: 27. 04. 2019 09:00

Místo: SH SPŠ, tř. Tomáše Bati 4187, Zlín

DomácíHostéVýsledekZápis
Zlín Vizovice Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Zápis
Kašava Vizovice Zápis
Štítenští apoštolové od sv. Jana FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Zlín Sweedland Sokol Valašské Klobouky A Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Kašava Zápis