92018/2019 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Západ
Kategorie: dorostenci
Sezóna: 2018/2019
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 4 4 0 0 35 9 12
2 Vyškov 4 3 0 1 24 12 9
3 Kunštát 2 2 0 0 7 2 6
4 Šlapanice 4 1 1 2 13 19 4
5 1. FBC Sokol Husovice 2 1 0 1 9 12 3
6 Dolní Bojanovice 4 0 1 3 11 19 2
7 Brno-Židenice 4 0 0 4 5 31 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Dolní Bojanovice výhra na nájezdy -1

Turnaj č. 1

Pořadatel: Šlapanice

Termín: 07. 10. 2018 10:30

Místo: ZŠ Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495

DomácíHostéVýsledekZápis
Kunštát Šlapanice 2:1 Zápis
Dolní Bojanovice Vyškov 3:6 Zápis
Kunštát Brno-Židenice 5:1 Zápis
Nové Město na Moravě Vyškov 4:3 Zápis
Dolní Bojanovice Šlapanice 3:5 Zápis
Nové Město na Moravě Brno-Židenice 11:1 Zápis

Turnaj č. 2

Pořadatel: Brno-Židenice

Termín: 11. 11. 2018 13:00

Místo: ZŠ Rosice, Pod Zahrádkami 120

DomácíHostéVýsledekZápis
Brno-Židenice Nové Město na Moravě 1:9 Zápis
Vyškov 1. FBC Sokol Husovice 10:3 Zápis
Šlapanice Nové Město na Moravě 4:11 Zápis
Vyškov Dolní Bojanovice 5:2 Zápis
Brno-Židenice 1. FBC Sokol Husovice 2:6 Zápis
Dolní Bojanovice Šlapanice 3:3 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Vyškov

Termín: 15. 12. 2018 09:00

Místo: ZŠ Drnovice, Náves 109, 68304, Drnovice

DomácíHostéVýsledekZápis
Brno-Židenice Vyškov Zápis
Nové Město na Moravě Šlapanice Zápis
1. FBC Sokol Husovice Brno-Židenice Zápis
Nové Město na Moravě Kunštát Zápis
Šlapanice Vyškov Zápis
1. FBC Sokol Husovice Kunštát Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Nové Město na Moravě

Termín: 12. 01. 2019 14:00

Místo: Bystřice nad Pernštejnem, Dr. Veselého 754

DomácíHostéVýsledekZápis
Dolní Bojanovice Nové Město na Moravě Zápis
Vyškov Šlapanice Zápis
1. FBC Sokol Husovice Dolní Bojanovice Zápis
Šlapanice Kunštát Zápis
1. FBC Sokol Husovice Nové Město na Moravě Zápis
Vyškov Kunštát Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Husovice

Termín: 24. 02. 2019 11:00

Místo: Kuřim

DomácíHostéVýsledekZápis
Šlapanice 1. FBC Sokol Husovice Zápis
Nové Město na Moravě Dolní Bojanovice Zápis
Šlapanice Brno-Židenice Zápis
Kunštát Nové Město na Moravě Zápis
Dolní Bojanovice 1. FBC Sokol Husovice Zápis
Brno-Židenice Kunštát Zápis

Turnaj č. 6

Pořadatel: Kunštát

Termín: 23. 03. 2019 08:30

Místo: Brněnská 32, Kunštát

DomácíHostéVýsledekZápis
Kunštát 1. FBC Sokol Husovice Zápis
Brno-Židenice Dolní Bojanovice Zápis
Nové Město na Moravě 1. FBC Sokol Husovice Zápis
Vyškov Brno-Židenice Zápis
Dolní Bojanovice Kunštát Zápis
Vyškov Nové Město na Moravě Zápis

Turnaj č. 7

Pořadatel: Dolní Bojanovice

Termín: 07. 04. 2019 10:30

Místo: Dolní Bojanovice 696 17, Školní 195

DomácíHostéVýsledekZápis
Dolní Bojanovice Brno-Židenice Zápis
Kunštát Vyškov Zápis
Brno-Židenice Šlapanice Zápis
1. FBC Sokol Husovice Vyškov Zápis
Dolní Bojanovice Kunštát Zápis
1. FBC Sokol Husovice Šlapanice Zápis