92018/2019 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Východ
Kategorie: starší žáci
Sezóna: 2018/2019
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 6 5 0 1 43 15 15
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4 4 0 0 42 8 12
3 Kašava 4 3 0 1 21 18 9
4 Domanín 6 3 0 3 31 35 9
5 Nivnice 6 1 0 5 26 61 3
6 Vizovice 4 2 0 2 19 20 0
7 Orel Hustopeče nad Bečvou 6 0 0 6 9 34 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice nepřijetí na turnaj 6

Turnaj č. 1

Pořadatel: Kašava

Termín: 29. 09. 2018 09:00

Místo: Tělocvična ZŠ, Kašava 193

DomácíHostéVýsledekZápis
Domanín Kašava 5:11 Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou Nivnice 3:7 Zápis
Vizovice Domanín 0:5 Zápis
Nivnice FBC SLOVÁCKO 1:8 Zápis
Vizovice Kašava 0:5 Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou FBC SLOVÁCKO 1:5 Zápis

Turnaj č. 2

Pořadatel: Domanín

Termín: 03. 11. 2018 09:00

Místo: ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168

DomácíHostéVýsledekZápis
Domanín FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4:6 Zápis
FBC SLOVÁCKO Orel Hustopeče nad Bečvou 4:0 Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Nivnice 18:2 Zápis
Vizovice Orel Hustopeče nad Bečvou 7:2 Zápis
Domanín FBC SLOVÁCKO 4:11 Zápis
Vizovice Nivnice 12:8 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Nivnice

Termín: 01. 12. 2018 09:00

Místo: Podohradí 888, Nivnice

DomácíHostéVýsledekZápis
FBC SLOVÁCKO Nivnice 13:3 Zápis
Domanín Orel Hustopeče nad Bečvou 6:2 Zápis
FBC SLOVÁCKO FbC Floorbee Orel Uherský Brod 2:6 Zápis
Kašava Orel Hustopeče nad Bečvou 5:1 Zápis
Domanín Nivnice 7:5 Zápis
Kašava FbC Floorbee Orel Uherský Brod 0:12 Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Uherský Brod

Termín: 13. 01. 2019 11:00

Místo: Tělocvična ZŠ Na Výsluní 2074, Uherský Brod

DomácíHostéVýsledekZápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Kašava Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou Vizovice Zápis
Nivnice Kašava Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou Domanín Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Vizovice Zápis
Domanín Nivnice Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Hustopeče nad Bečvou

Termín: 17. 02. 2019 10:30

Místo: Školní 223, 753 66 Hustopeče nad Bečvou

DomácíHostéVýsledekZápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Orel Hustopeče nad Bečvou Zápis
Kašava Nivnice Zápis
Vizovice FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Kašava FBC SLOVÁCKO Zápis
Nivnice Orel Hustopeče nad Bečvou Zápis
Vizovice FBC SLOVÁCKO Zápis

Turnaj č. 6

Pořadatel: Vizovice

Termín: 16. 03. 2019 08:30

Místo: ZŠ T. G. Masaryka, Štefánikova 460, Bojkovice

DomácíHostéVýsledekZápis
Domanín Vizovice Zápis
Nivnice FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Kašava Domanín Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod FBC SLOVÁCKO Zápis
Nivnice Vizovice Zápis
FBC SLOVÁCKO Kašava Zápis

Turnaj č. 7

Pořadatel: Slovácko

Termín: 13. 04. 2019 09:30

Místo:

DomácíHostéVýsledekZápis
FBC SLOVÁCKO Vizovice Zápis
FbC Floorbee Orel Uherský Brod Domanín Zápis
Kašava Vizovice Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou FbC Floorbee Orel Uherský Brod Zápis
Domanín FBC SLOVÁCKO Zápis
Orel Hustopeče nad Bečvou Kašava Zápis