102019/2020 :: Orel.cz :: Florbalová liga

Orelská florbalová liga

Tabulka

Region: Jih
Kategorie: muži
Sezóna: 2019/2020
PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Sokol Hodonín 4 4 0 0 30 9 12
2 Black Bears Veselí nad Moravou 4 2 0 2 28 18 6
3 Orel Dolní Bojanovice A 2 2 0 0 15 6 6
4 Orel Koryčany 4 1 1 2 18 22 5
5 FBC Milotice 4 1 0 3 11 28 3
6 Orel Dolní Bojanovice B 2 0 1 1 7 9 1
7 Koblížci Žarošice 2 0 0 2 5 22 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Koryčany výhra na nájezdy -1

Turnaj č. 1

Pořadatel: Sokol Hodonín

Termín: 29. 09. 2019 10:30

Místo: Lipová alej 4110/23, Hodonín

DomácíHostéVýsledekZápis
TJ Sokol Hodonín Koblížci Žarošice 9:1 Zápis
Orel Koryčany FBC Milotice 9:0 Zápis
Black Bears Veselí nad Moravou Koblížci Žarošice 13:4 Zápis
Orel Koryčany TJ Sokol Hodonín 2:8 Zápis
FBC Milotice Black Bears Veselí nad Moravou 3:9 Zápis
Orel Dolní Bojanovice A Orel Dolní Bojanovice B 6:1 Zápis

Turnaj č. 2

Pořadatel: Milotice

Termín: 02. 11. 2019 09:00

Místo: ZŠ Moravský Písek, Velkomoravská 168

DomácíHostéVýsledekZápis
FBC Milotice TJ Sokol Hodonín 3:7 Zápis
Orel Dolní Bojanovice B Orel Koryčany 4:4 Zápis
TJ Sokol Hodonín Black Bears Veselí nad Moravou 6:3 Zápis
Orel Dolní Bojanovice A Orel Koryčany 10:3 Zápis
FBC Milotice Orel Dolní Bojanovice B 5:3 Zápis
Orel Dolní Bojanovice A Black Bears Veselí nad Moravou 5:3 Zápis

Turnaj č. 3

Pořadatel: Dolní Bojanovice

Termín: 15. 12. 2019 10:30

Místo: Dolní Bojanovice, Školní 195

DomácíHostéVýsledekZápis
Black Bears Veselí nad Moravou Orel Dolní Bojanovice A Zápis
Koblížci Žarošice FBC Milotice Zápis
Black Bears Veselí nad Moravou TJ Sokol Hodonín Zápis
Orel Dolní Bojanovice B Koblížci Žarošice Zápis
FBC Milotice Orel Dolní Bojanovice A Zápis
TJ Sokol Hodonín Orel Dolní Bojanovice B Zápis

Turnaj č. 4

Pořadatel: Koryčany

Termín: 26. 01. 2020 09:00

Místo: Sportovní hala, Dambořice 466

DomácíHostéVýsledekZápis
TJ Sokol Hodonín Orel Koryčany Zápis
Koblížci Žarošice Black Bears Veselí nad Moravou Zápis
Orel Dolní Bojanovice A TJ Sokol Hodonín Zápis
Koblížci Žarošice Orel Dolní Bojanovice B Zápis
Black Bears Veselí nad Moravou Orel Koryčany Zápis

Turnaj č. 5

Pořadatel: Koblížci Žarošice

Termín: 07. 03. 2020 09:00

Místo: hala ZŠ Žarošice, Žarošice 321

DomácíHostéVýsledekZápis
FBC Milotice Koblížci Žarošice Zápis
Orel Koryčany Black Bears Veselí nad Moravou Zápis
Orel Dolní Bojanovice A FBC Milotice Zápis
Black Bears Veselí nad Moravou Orel Dolní Bojanovice B Zápis
Orel Dolní Bojanovice A Koblížci Žarošice Zápis
Orel Koryčany Orel Dolní Bojanovice B Zápis

Turnaj č. 6

Pořadatel: Black Bears Veselí nad Moravou

Termín: 04. 04. 2020 09:00

Místo: Kollárova 1660, Veselí nad Moravou

DomácíHostéVýsledekZápis
Orel Dolní Bojanovice B Black Bears Veselí nad Moravou Zápis
FBC Milotice Orel Koryčany Zápis
Orel Dolní Bojanovice B TJ Sokol Hodonín Zápis
Koblížci Žarošice Orel Koryčany Zápis
FBC Milotice Black Bears Veselí nad Moravou Zápis
Koblížci Žarošice TJ Sokol Hodonín Zápis

Turnaj č. 7

Pořadatel: Dolní Bojanovice

Termín: 26. 04. 2020 10:30

Místo: Dolní Bojanovice, Školní 195

DomácíHostéVýsledekZápis
Orel Koryčany Orel Dolní Bojanovice A Zápis
TJ Sokol Hodonín FBC Milotice Zápis
Orel Koryčany Koblížci Žarošice Zápis
TJ Sokol Hodonín Orel Dolní Bojanovice A Zápis
FBC Milotice Orel Dolní Bojanovice B Zápis
Koblížci Žarošice Orel Dolní Bojanovice A Zápis