Orelská florbalová liga

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Vyškov 8 8 0 0 77 12 24
2 Orel Šlapanice 10 6 1 3 55 27 19
3 SK Sivice 8 6 0 2 54 25 18
4 1. FBC Sokol Husovice 8 4 0 4 27 30 12
5 Orel Dolní Bojanovice 8 3 1 4 36 54 11
6 FBC Rousínov 8 2 0 6 36 65 6
7 Orel Koryčany 10 0 0 10 15 87 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Dolní Bojanovice výhra na nájezdy -1

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Olešnice 8 8 0 0 75 17 24
2 TJ Sokol Adamov - TJ Bukovinka 8 5 1 2 60 29 17
3 FBO Orel Boskovice 8 5 1 2 33 29 16
4 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 10 3 2 5 45 50 13
5 Orel Brno-Řečkovice 8 4 0 4 31 52 12
6 Orel Bořitov 8 1 1 6 24 46 4
7 Orel Blansko 10 1 1 8 35 80 4
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
TJ Sokol Adamov - TJ Bukovinka výhra na nájezdy -1
Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí výhra na nájezdy -1
Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí výhra na nájezdy -1

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Nivnice 8 6 0 2 102 21 18
2 FBC Slovácko 5 5 0 0 48 19 15
3 Orel Kašava 6 3 0 3 31 42 9
4 Orel Hustopeče nad Bečvou 3 1 0 2 17 24 3
5 Orel Domanín 8 0 0 8 21 113 0

Střed / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 12 9 1 2 85 41 29
2 Orel Pitbulls Ivančice 10 7 1 2 92 30 22
3 Orel Vyškov 10 7 0 3 64 51 21
4 Orel Šlapanice 10 6 0 4 71 62 18
5 FBC Skalica 10 3 0 7 43 83 9
6 TJ Sokol Velatice 10 2 0 8 47 77 6
7 K1 Florbal Židenice 10 1 0 9 30 88 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Brno-Řečkovice výhra na nájezdy -1

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Nové Město na Moravě 8 6 1 1 78 29 20
2 TJ Sokol Adamov - TJ Bukovinka 8 6 0 2 65 41 18
3 FBO Orel Boskovice 8 5 1 2 61 33 16
4 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 8 5 0 3 71 47 15
5 Orel Brno-Bohunice 8 1 0 7 38 71 3
6 Orel Bořitov 8 0 0 8 12 104 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Nové Město na Moravě výhra na nájezdy -1

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 10 10 0 0 127 19 30
2 Florbal Hodonín 12 9 0 3 127 45 27
3 Orel Nivnice 10 6 0 4 79 63 18
4 Orel Dolní Bojanovice 10 5 0 5 60 49 15
5 Korytná 10 5 0 5 70 85 15
6 Orel Vizovice 10 1 0 9 28 127 3
7 Orel Koryčany 10 0 0 10 25 127 0

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Vyškov 8 7 0 1 47 11 21
2 Orel Nové Město na Moravě 8 7 0 1 52 19 21
3 TJ Sokol Adamov - TJ Bukovinka 8 5 0 3 38 42 15
4 Orel Žďár nad Sázavou 8 3 1 4 37 34 10
5 FBC Dragons 8 1 0 7 17 61 3
6 Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí 8 0 1 7 19 43 2
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Bořitov - Relax Rájec Jestřebí výhra na nájezdy -1

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 8 8 0 0 82 20 24
2 FBC Slovácko 8 7 0 1 76 31 21
3 Orel Vizovice 8 4 0 4 50 45 12
4 Orel Dolní Bojanovice 8 4 0 4 37 36 12
5 Orel Koryčany 8 1 0 7 26 58 3
6 Orel Veřovice 8 0 0 8 15 96 0

Západ / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Blansko 12 10 0 2 67 23 30
2 Orel Vyškov 12 8 0 4 54 40 24
3 FBO Orel Boskovice 12 6 1 5 36 42 20
4 Orel Brno-Židenice 12 3 1 8 31 43 10
5 FBC Skalica 12 1 2 9 19 59 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBO Orel Boskovice výhra na nájezdy -1
FBC Skalica výhra na nájezdy -1

Východ / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Havířov 9 7 1 1 55 23 22
2 Black Bears Veselí nad Moravou 9 6 1 2 45 25 20
3 TJ Sokol Valašské Klobouky 9 5 0 4 32 37 15
4 Orel Koryčany 12 3 1 8 32 54 11
5 Orel Hustopeče nad Bečvou 9 1 1 7 11 36 1
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Hustopeče nad Bečvou nepřijetí na turnaj 3
Orel Koryčany výhra na nájezdy -1
Black Bears Veselí nad Moravou výhra na nájezdy -1

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 9 7 2 0 67 15 25
2 FBO Orel Boskovice 9 5 1 3 39 19 16
3 SVČ Odry 12 5 1 6 22 34 16
4 Orel Brno-Bohunice 9 2 2 5 27 35 9
5 Orel Vyškov 9 2 0 7 9 61 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Brno-Řečkovice výhra na nájezdy -1
Orel Brno-Bohunice výhra na nájezdy -1
Orel Brno-Řečkovice výhra na nájezdy -1

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 8 6 1 1 69 24 19
2 FBC Skalica 8 6 0 2 81 26 18
3 Florbal Hodonín 8 6 0 2 61 23 18
4 Orel Koryčany 8 4 1 3 40 44 13
5 Orel Dolní Bojanovice 8 1 0 7 23 99 3
6 Orel Domanín 8 0 0 8 29 87 0

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Hranice 8 7 0 1 75 31 21
2 Saros Olomouc 8 7 0 1 68 27 21
3 Orel Havířov 8 6 0 2 75 36 18
4 FBC Chaloupka Olomouc 8 2 1 5 42 67 7
5 Orel Ostrava Stará-Bělá 8 1 0 7 38 81 3
6 Kelč 8 0 1 7 23 79 2
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Kelč výhra na nájezdy -1

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Dolní Bojanovice A 8 7 1 0 40 14 22
2 Black Bears Veselí nad Moravou 10 7 0 3 70 45 21
3 TJ Sokol Hodonín 8 5 2 1 43 27 19
4 Orel Dolní Bojanovice B 8 2 3 3 32 38 9
5 Orel Koryčany 8 1 2 5 36 47 7
6 FBC Milotice 8 2 0 6 23 40 6
7 Koblížci Žarošice 8 1 0 7 23 56 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Koryčany výhra na nájezdy -1
TJ Sokol Hodonín výhra na nájezdy -1
TJ Sokol Hodonín výhra na nájezdy -1
Orel Koryčany výhra na nájezdy -1

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Blansko B 8 7 1 0 59 20 23
2 FBO Orel Boskovice 8 7 0 1 80 28 21
3 Orel Kunštát 8 6 0 2 94 25 18
4 Orel Bořitov A 8 5 1 2 50 37 16
5 Orel Blansko C 10 1 1 8 28 85 5
6 Orel Brno-Obřany 8 1 1 6 33 70 4
7 Orel Nové Město na Moravě 10 1 0 9 31 110 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Blansko C výhra na nájezdy -1
Orel Blansko B výhra na nájezdy -1

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Sweedland 6 4 1 1 42 30 14
2 Orel Zlín 6 3 1 2 33 31 11
3 Orel Kašava 6 3 1 2 36 29 10
4 Florbal DDM Luhačovice 6 2 1 3 35 39 7
5 TJ Sokol Valašské Klobouky 6 2 0 4 36 42 6
6 Orel Vizovice 6 2 0 4 32 43 6
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Sweedland výhra na nájezdy -1
Orel Zlín výhra na nájezdy -1

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Blansko A 8 8 0 0 97 35 24
2 TJ Sokol Třebíč 10 7 2 1 91 32 24
3 Orel Kuřim 8 5 2 1 60 19 18
4 Orel Šlapanice 8 3 0 5 39 58 9
5 TJ Sokol Velatice 8 3 0 5 26 54 9
6 Orel Bořitov/VF TEAM 10 2 0 8 32 86 6
7 Orel Těšany 8 0 0 8 22 83 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Orel Kuřim výhra na nájezdy -1
TJ Sokol Třebíč výhra na nájezdy -1

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 TJ Sokol Třebíč 12 11 0 1 67 19 33
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 12 9 0 3 57 31 27
3 FBO Orel Boskovice 12 4 1 7 34 44 14
4 Rockets Znojmo 12 4 1 7 38 38 13
5 Orel Těšany 12 1 0 11 16 80 3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBO Orel Boskovice výhra na nájezdy -1

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody