Křesťanská sportovní organizace
"...Modli se a pracuj! Modli se a sportuj!"
BĚH K BOŽÍMU HROBU SV. Hostýn 21. 8. 2021 | |||||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
Benjamínci D | 2016- a mladší | 20 m - 5 let a mladší | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Benjamínci D | 48 | Grec Johana | 2016 | Vyškov | ||
2 | Benjamínci D | 91 | Dorazilová Anežka | 2017 | Veřovice | ||
3 | Benjamínci D | 28 | Juránková Terezie | 2017 | Brno-Židenice | ||
4 | Benjamínci D | 88 | Hochmanová Štěpánka | 2018 | Blučina | ||
5 | Benjamínci D | 27 | Juránková Klára | 2019 | Brno-Židenice | ||
Benjamínci H | 2016- a mladší | 20 m - 5 let a mladší | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Benjamínci H | 75 | Kaštovský Kryštof | 2016 | Klimkovice | ||
Atletická školka D | 2014-2015 | 20 m - 6 - 7 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Atletická školka D | 31 | Kynštová Anna | 2014 | Vysoké Mýto | ||
2 | Atletická školka D | 59 | Hálová Natálie | 2015 | Uherský Brod | ||
3 | Atletická školka D | 22 | Dudková Aneta | 2015 | Kuřim | ||
Atletická školka H | 2014-2015 | 20 m - 6 - 7 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Atletická školka H | 43 | Tkadlčík Vítek | 2015 | Brno | ||
2 | Atletická školka H | 46 | Doležal Martin | 2015 | Vizovice | ||
3 | Atletická školka H | 57 | Dorazil Metoděj | 2014 | Veřovice | ||
4 | Atletická školka H | 20 | Maletych Jan | 2014 | Bučovice | ||
Minipřípravka D | 2012-2013 | 40 m - 8 - 9 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Minipřípravka D | 15 | Krupová Alžběta | 2012 | Kroměříž | ||
2 | Minipřípravka D | 72 | Doležalová Lucie | 2013 | Vyškov | ||
3 | Minipřípravka D | 76 | Kamenická Rebeka | 2013 | Brno-Židenice | ||
4 | Minipřípravka D | 73 | Kubíčková Dominika | 2013 | Vyškov | ||
5 | Minipřípravka D | 65 | Bartošíková Ludmila | 2013 | Polešovice | ||
6 | Minipřípravka D | 87 | Bačová Darja | 2013 | Valašské Klobouky | ||
7 | Minipřípravka D | 21 | Dudková Nela | 2013 | Kuřim | ||
8 | Minipřípravka D | 45 | Doležalová Eliška | 2012 | Vizovice | ||
Minipřípravka H | 2012-2013 | 40 m - 8 - 9 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Minipřípravka H | 53 | Dorazil Jakub | 2012 | Veřovice | ||
2 | Minipřípravka H | 10 | Kalousek Jan | 2013 | Dolní Dobrouč | ||
3 | Minipřípravka H | 6 | Halas Matěj | 2013 | Vyškov | ||
4 | Minipřípravka H | 44 | Doležal František | 2013 | Vizovice | ||
5 | Minipřípravka H | 4 | Kunčík Petr | 2013 | Domažlice | ||
Přípravka D | 2010-2011 | 40 m - 10 - 11 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Přípravka D | 35 | Rudolecká Anna | 2010 | Žatčany | ||
2 | Přípravka D | 5 | Hrotková Elen | 2011 | Domanín | ||
3 | Přípravka D | 32 | Kynštová Marie | 2010 | Vysoké Mýto | ||
4 | Přípravka D | 7 | Halasová Anežka | 2011 | Vyškov | ||
5 | Přípravka D | 52 | Vaďurová Karolína | 2010 | Polešovice | ||
6 | Přípravka D | 3 | Kunčíková Kateřina | 2010 | Domažlice | ||
Přípravka H | 2010-2011 | 40 m - 10 - 11 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Přípravka H | 11 | Kalousek Jiří | 2010 | Dolní Dobrouč | ||
2 | Přípravka H | 17 | Tuza Vojtěch | 2011 | Brno-Židenice | ||
3 | Přípravka H | 49 | Grec Josef | 2011 | Vyškov | ||
4 | Přípravka H | 40 | Maňák Jakub | 2011 | Halenkov-Huslenky | ||
5 | Přípravka H | 85 | Dorazil Prokop | 2010 | Veřovice | ||
6 | Přípravka H | 86 | Bačo Radek | 2011 | Valašské Klobouky | ||
7 | Přípravka H | 63 | Kocurek Martin | 2011 | Bystřice pod Hostýnem | ||
8 | Přípravka H | 58 | Pritchard Robert | 2010 | Vizovice | ||
9 | Přípravka H | 71 | Doležal Adam | 2010 | Vyškov | ||
Mladší žákyně | 2008-2009 | 60 m - 12 - 13 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Mladší žákyně | 83 | Kocurková Eliška | 2008 | Bystřice pod Hostýnem | ||
2 | Mladší žákyně | 18 | Tuzová Klára | 2009 | Brno-Židenice | ||
3 | Mladší žákyně | 68 | Jančaříková Karolína | 2008 | Brno-Židenice | ||
Mladší žáci | 2008-2009 | 60 m - 12 - 13 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Mladší žáci | 12 | Kalousek Josef | 2009 | Dolní Dobrouč | ||
2 | Mladší žáci | 2 | Kunčík Michal | 2008 | Domažlice | ||
3 | Mladší žáci | 24 | Fojt Lukáš | 2009 | Brno-Obřany | ||
4 | Mladší žáci | 66 | Krupa Matouš | 2009 | Kroměříž | ||
Starší žákyně | 2006-2007 | 60 m - 14 - 15 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Starší žákyně | 62 | Horká Lucie | 2006 | Domanín | ||
2 | Starší žákyně | 61 | Kosíková Michaela | 2006 | Domanín | ||
Starší žáci | 2006-2007 | 60 m - 14 - 15 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Starší žáci | 34 | Kuchař Adam | 2007 | Domanín | ||
2 | Starší žáci | 26 | Fojt Vojtěch | 2007 | Brno-Obřany | ||
3 | Starší žáci | 64 | Jakubec Vojtěch | 2007 | Bystřice pod Hostýnem | ||
Dorostenky | 2004-2005 | 80 m - 16 - 17 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Dorostenky | 60 | Kosíková Markéta | 2004 | Domanín | ||
Dorostenci | 2004-2005 | 80 m - 16 - 17 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Dorostenci | 67 | Jančařík Tomáš | 2005 | Brno-Židenice | ||
2 | Dorostenci | 84 | Jakubec Štěpán | 2005 | Bystřice pod Hostýnem | ||
3 | Dorostenci | 36 | Rudolecký Jan | 2005 | Žatčany | ||
4 | Dorostenci | 64 | Jakubec Vojtěch | 2007 | Bystřice pod Hostýnem | ||
5 | Dorostenci | 100 | Jakubec Josef | 2009 | Bystřice pod Hostýnem | ||
6 | Dorostenci | 99 | Jakubec Franta | 2013 | Bystřice pod Hostýnem | ||
7 | Dorostenci | 8 | Halas Vojta | 2005 | Vyškov | ||
Juniorky | 2002-2003 | 80 m - 18 - 19 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Juniorky | 9 | Halasová Anička | 2003 | Vyškov | ||
Ženy B | 1986-1977 | 80 m - 44 - 35 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Ženy B | 50 | Grec Katka | 1984 | Vyškov | ||
2 | Ženy B | 33 | Kynštová Marie | 1983 | Vysoké Mýto | ||
3 | Ženy B | 16 | Krupová Šárka | 1977 | Kroměříž | ||
4 | Ženy B | 101 | Horáková Kristina | 1981 | St. Lískovec | ||
5 | Ženy B | 19 | Tuzová Lucie | 1978 | Brno | ||
Ženy C | 1976- a starší | 80 m - 45 let a starší | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Ženy C | 37 | Rudolecká Jana | 1976 | Žatčany | ||
2 | Ženy C | 79 | Doležalová Vladimíra | 1974 | Vyškov | ||
3 | Ženy C | 77 | Kamenická Kateřina | 1973 | Brno-Židenice | ||
4 | Ženy C | 80 | Slabáková Lenka | 1966 | Brno-Židenice | ||
5 | Ženy C | 13 | Kalousková Jana | 1975 | Dolní Dobrouč | ||
6 | Ženy C | 39 | Dokoupilová Zdenka | 1964 | Žatčany | ||
Muži D | 1952-1961 | 80 m - 60 - 69 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Muži D | 23 | Fojt Leoš | 1957 | Brno-Obřany | ||
2 | Muži D | 30 | Juránek Stanislav | 1956 | Brno-Starý Lískovec | ||
3 | Muži D | 102 | Tutko Ján | 1952 | Drnovice u Val. KLobouk | ||
4 | Muži D | 95 | Sedláček Pavel | 1953 | Brno-Židenice | ||
5 | Muži D | 69 | Scherrer Jaroslav | 1960 | Moravské Budějovice | ||
6 | Muži D | 94 | Kopecký Pavel | 1952 | Brno_Bohunice | ||
Muži E | 1951- a starší | 80 m - 70 let a starší | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Muži E | 104 | Stuchlý Václav | 1951 | Ostrava-Stará Bělá | ||
2 | Muži E | 105 | Zelina Antonín | 1937 | Domanín | ||
3 | Muži E | 70 | Tomíšek Jindřich | 1939 | Horní Moštěnice | ||
4 | Muži E | 81 | Pecháček Miroslav | 1948 | Dolní Čermná | ||
Muži C | 1962-1971 | 110 m - 50 - 59 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Muži C | 78 | Kamenický Petr | 1969 | Brno-Židenice | ||
2 | Muži C | 74 | Dušek Pavel | 1970 | Dolní Dobrouč | ||
3 | Muži C | 51 | Dujka Petr | 1967 | Nový Hrozenkov | ||
4 | Muži C | 96 | Nováček Víťa | 1967 | Kuřim | ||
Ženy A | 1987-2001 | 110 m - 20 - 34 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Ženy A | 97 | Langhammerová Anežka | 1994 | Brno-Židenice | ||
2 | Ženy A | 42 | Kuchařová Lucie | 2001 | Domanín | ||
3 | Ženy A | 41 | Maňáková Natálie | 1998 | Halenkov-Huslenky | ||
Muži A | 1982-2001 | 110 m - 20 - 39 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Muži A | 25 | Fojt Ondřej | 2001 | Brno-Obřany | ||
2 | Muži A | 90 | Šimoník Jiří | 2001 | Brno-Židenice | ||
3 | Muži A | 29 | Juránek Stanislav | 1989 | Brno-Židenice | ||
4 | Muži A | 106 | Stanovský Jakub | 1984 | Bystřice pod Hostýnem | ||
5 | Muži A | 93 | Hochman Zdeněk | 1985 | Blučina | ||
6 | Muži A | 98 | Burget Václav | 1989 | Vizovice | ||
Muži B | 1972-1981 | 110 m - 40 - 49 let | |||||
Poř. | kateg | st.č. | Jméno | roč. | Jednota/bydliště | ||
1 | Muži B | 92 | Kosík Michal | 1976 | Domanín | ||
2 | Muži B | 47 | Doležal Antonín | 1979 | Vizovice | ||
3 | Muži B | 107 | Halas Petr | 1973 | Vyškov | ||
4 | Muži B | 103 | Grec Pavel | 1980 | Vyškov | ||
5 | Muži B | 108 | Jakubec Jiří | 1978 | Bystřice pod Hostýnem | ||
6 | Muži B | 14 | Kalousek Josef | 1978 | Dolní Dobrouč |