Orelská florbalová liga

Východ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 6 5 0 1 43 15 15
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4 4 0 0 42 8 12
3 Kašava 4 3 0 1 21 18 9
4 Domanín 6 3 0 3 31 35 9
5 Nivnice 6 1 0 5 26 61 3
6 Vizovice 4 2 0 2 19 20 0
7 Orel Hustopeče nad Bečvou 6 0 0 6 9 34 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice nepřijetí na turnaj 6

Jih / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Gepardi DDM Helceletka Brno 4 4 0 0 50 2 12
2 Koryčany 4 3 0 1 22 20 9
3 Dolní Bojanovice 2 2 0 0 13 7 6
4 SK Sivice 4 2 0 2 16 22 6
5 FBC Rousínov 4 0 1 3 9 26 2
6 Florbal Hodonín 4 0 1 3 16 39 1
7 Šlapanice 2 0 0 2 3 13 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBC Rousínov výhra na nájezdy -1

Západ / starší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBO Orel Boskovice 6 5 0 1 57 17 15
2 FBC Sokol Adamov - TJ Bukovinka 4 4 0 0 32 10 12
3 Vyškov 4 3 0 1 19 11 9
4 Olešnice 6 2 1 3 36 38 8
5 1. FBC Sokol Husovice 4 2 0 2 11 20 6
6 Bořitov 6 1 1 4 16 41 4
7 Žďár nad Sázavou 6 0 0 6 13 47 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Olešnice výhra na nájezdy -1

Střed / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 6 5 1 0 56 16 16
2 Gepardi DDM Helceletka Brno Gold 6 5 0 1 83 20 15
3 K1 Florbal Židenice 4 3 1 0 44 12 10
4 Orel Pitbulls Ivančice 4 2 0 2 33 36 6
5 Brno-Bohunice 6 1 0 5 30 59 3
6 Gepardi DDM Helceletka Brno Blue 6 1 0 5 20 67 3
7 Orel Brno-Řečkovice 4 0 0 4 9 65 0

Jih / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FbC Aligators G 6 5 0 1 51 9 15
2 Florbal Hodonín 6 5 0 1 52 19 15
3 Dolní Bojanovice 6 4 0 2 26 30 12
4 FbC Aligators 4 2 0 2 17 27 6
5 Šlapanice 4 1 0 3 20 23 3
6 TJ Sokol Velatice 4 1 0 3 17 32 3
7 TJ Holubice 6 0 0 6 16 59 0

Západ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 4 4 0 0 51 5 12
2 FBC Sokol Adamov - TJ Bukovinka 4 4 0 0 36 15 12
3 Olešnice 4 2 0 2 27 12 6
4 FBO Orel Boskovice 4 1 0 3 14 37 3
5 Bořitov 4 1 0 3 12 36 3
6 Blansko 4 0 0 4 6 41 0

Východ / mladší žáci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 6 5 0 1 101 12 15
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 5 5 0 0 81 10 15
3 Vizovice 4 3 0 1 46 20 9
3 Nivnice 4 3 0 1 52 26 9
4 Korytná 5 1 1 3 42 69 5
5 Havířov 6 0 1 5 19 103 1
6 Domanín 6 0 0 6 20 121 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Korytná výhra na nájezdy -1

Východ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 FBC SLOVÁCKO 5 5 0 0 28 6 15
2 Kněždub 5 3 0 2 39 18 9
3 Havířov 2 1 0 1 9 11 3
4 Vizovice 3 1 0 2 11 14 3
5 Domanín 2 0 0 2 7 11 0
6 Veřovice 3 0 0 3 2 36 0

Západ / dorostenci

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Nové Město na Moravě 4 4 0 0 35 9 12
2 Vyškov 4 3 0 1 24 12 9
3 Kunštát 2 2 0 0 7 2 6
4 Šlapanice 4 1 1 2 13 19 4
5 1. FBC Sokol Husovice 2 1 0 1 9 12 3
6 Dolní Bojanovice 4 0 1 3 11 19 2
7 Brno-Židenice 4 0 0 4 5 31 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Dolní Bojanovice výhra na nájezdy -1

ČR / junioři

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Vyškov 6 5 0 1 49 12 15
2 Dolní Bojanovice 6 4 0 2 36 21 12
3 Blansko 6 4 0 2 32 23 12
4 FBO Orel Boskovice 4 2 0 2 12 15 6
5 Domanín 6 2 0 4 16 44 6
6 Brno-Židenice 4 1 0 3 9 25 3
7 FBC Dragons 4 0 0 4 12 26 -3
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
FBC Dragons nepřijetí na turnaj 3

Západ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Orel Brno-Řečkovice 6 6 0 0 61 8 18
2 FBO Orel Boskovice 6 4 0 2 40 14 12
3 Brno-Bohunice 6 1 1 4 6 37 4
4 Nové Město na Moravě 6 0 1 5 3 51 2
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Nové Město na Moravě výhra na nájezdy -1

Východ / elévové

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Florbal Hodonín 6 5 0 1 34 13 15
2 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 3 3 0 0 25 2 9
3 FBC Valtice 6 2 1 3 15 30 7
4 Dolní Bojanovice 3 1 0 2 12 16 3
5 Domanín 6 0 1 5 6 31 2
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Domanín výhra na nájezdy -1

Západ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Kunštát 2 2 0 0 13 3 6
2 Blansko B 2 1 1 0 13 6 4
3 Bořitov 2 1 0 1 8 6 3
4 FBO Orel Boskovice B 2 1 0 1 5 4 3
5 FBO Orel Boskovice A 2 0 1 1 7 12 1
6 Olešnice 2 0 0 2 3 18 0

Východ / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Zlín 4 4 0 0 49 8 12
2 Vizovice 4 2 1 1 32 25 8
3 FbC Floorbee Orel Uherský Brod 4 2 0 2 29 24 6
4 Kašava 4 2 0 2 21 28 6
5 Sweedland Sokol Valašské Klobouky A 2 1 0 1 16 10 3
6 Štítenští apoštolové od sv. Jana 2 0 1 1 7 15 1
7 Sweedland Sokol Valašské Klobouky B 4 0 0 4 8 52 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Vizovice výhra na nájezdy -1

Střed / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Blansko A 4 4 0 0 48 18 12
2 1. FBC Sokol Husovice 4 2 1 1 27 24 7
3 Kuřim B 4 2 0 2 15 21 6
4 Kuřim A 4 2 0 2 26 20 6
5 Těšany 4 1 1 2 23 45 5
6 TJ Sokol Velatice 4 0 0 4 19 30 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Těšany výhra na nájezdy -1

Sever / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Ostrava Stará-Bělá 2 2 0 0 13 5 6
2 Saros Olomouc 2 2 0 0 15 8 6
3 Havířov 2 1 0 1 21 10 3
4 Hranice 2 1 0 1 11 8 3
5 FBC Chaloupka Olomouc 2 0 0 2 4 14 0
6 Stěbořice 2 0 0 2 4 23 0

Jih / muži

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 X-TEAM Bzenec 4 4 0 0 29 7 12
2 Dolní Bojanovice 4 3 0 1 30 10 9
3 Sokol Hodonín 4 3 0 1 27 8 9
4 Koryčany 2 1 0 1 7 11 3
5 DMFC Šardice 4 1 0 3 6 28 3
6 FBC Milotice 4 0 0 4 6 19 0
7 Koblížci Žarošice 2 0 0 2 3 25 0

ČR / ženy

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody
1 Těšany 6 3 1 2 17 25 11
2 FBO Orel Boskovice 6 3 1 2 23 16 10
3 Orel Moutnice 3 3 0 0 25 5 9
4 Rockets Znojmo 6 2 0 4 12 25 6
5 Brno-Židenice 3 0 0 3 2 8 0
TeamDůvod penalizacepočet sražených bodů
Těšany výhra na nájezdy -1

ČR / předpřípravka

statistiky

PoziceTeamZVRPVBOBBody